Samsung zaprezentował Galaxy Ring. Nad cyfrowym zdrowiem pochyli się sztuczna inteligencja

Targi MWC w Barcelonie to świetna okazja, by zareklamować swój najnowszy produkt. Samsung zaprezentował publiczności swój Galaxy Ring. Oczekuje się, że trafi do klientów latem tego roku. Dla wielu z nich oznacza rewolucję w ich codziennym życiu osobistym.

Samsung zaprezentował  Galaxy Ring.  Nad cyfrowym zdrowiem pochyli się sztuczna inteligencja
Podaj dalej

Samsung Galaxy Ring jest naszpikowany technologiami

Południowokoreański producent smartfonów Samsung zaprezentował na targach w Barcelonie swój technologicznie zaawansowany produkt Galaxy Ring. To pierścień, który spełni swoje zadania w świecie, gdzie bardziej niż kiedykolwiek stawia się na własne dobre samopoczucie i zdrowie.

Urządzenie w formie pierścienia zadba nie tylko o formę lub zdobywanie większej masy mięśniowej. Zapewni także wsparcie w dbaniu o osobiste lub rodzinne problemy ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Te dotykają wielu osób. Każda z nich dzięki Galaxy Ring zadba o codzienne cele dzięki kompleksowemu zarządzaniu danymi na temat zdrowia.

Galaxy Ring zbierze je za pomocą zaawansowanej technologii czujników, dla uzyskania głębszego, bardziej całościowego obrazu zdrowia użytkownika. Uzyskane Twoje dane osobowe na urządzeniach Galaxy według producenta są bezpieczne dzięki platformie bezpieczeństwa Samsung Knox.

Samsung Electronics prezentuje nowe możliwości mobilne dzięki Galaxy AI podczas Mobile World Congress 2024

Nad analizą danych pochyli się sztuczna inteligencja

Samsung Galaxy Ring korzysta z najbardziej rewolucyjnej technologii stulecia – sztucznej inteligencji. Dzięki niej nowy produkt południowokoreańskiego producenta smartfonów jest w stanie generować bardziej spersonalizowane informacje.

Użytkownicy mogą liczyć na jeszcze więcej informacji na temat kompleksowych rozwiązań profilaktycznych, począwszy od snu. Na przykład funkcja bezdechu sennego, pozwala na wczesne wykrycie objawów umiarkowanego do ciężkiego obturacyjnego bezdechu sennego. To często niezdiagnozowany i nieleczony stanu chorobowy.

W przyszłości Samsung zamierza wprowadzić nowe funkcje, takie jak My Vitality Score 1 i Booster Card, 2. Te w połączeniu z nową inteligentną analizą, zapewnią bardziej spersonalizowane i przydatne wskazówki w dzień i w nocy. Dzięki innowacji firmy Samsung monitorowanie samopoczucia jest możliwe w wygodnej formie. Pierścień jest niewielki i można go nosić jak każdy inny element biżuterii. W przyszłości producent chce mierzyć poziom cukru we krwi osób noszących pierścień bez konieczności nakłuwania.

Możliwości Galaxy AI będzie można poznać nie tylko w pierścieniu. Samsung zamierza wzbogacać i wdrażać sztuczną inteligencję do innych produktów w swoim portfolio. Galaxy AI trafi wkrótce do smartfonów Galaxy , w tym serie Galaxy Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9, a także serie Galaxy S23 i S23 FE. 7. Czytaj także: Samsung planuje rewolucję w smartfonach. Będzie pierwszym producentem tego typu urządzenia

Przeczytaj również