Podkładka z hartowanego szkła dla graczy. Razer Atlas od zeszłorocznej premiery wciąż robi wrażenie

W zeszłym roku Razer zapowiedział swoją pierwszą podkładkę wykonaną całkowicie ze szkła hartowanego. Razer Atlas, jak podaje producent: zapewnia maksymalnie gładką powierzchnię, minimalizując opór podczas prowadzenia myszki. Stworzono ją z myślą o hobbystach oraz profesjonalnych graczach. 

Podkładka z hartowanego szkła dla graczy. Razer Atlas od zeszłorocznej premiery wciąż robi wrażenie
Podaj dalej

Podkładka z hartowanego szkła dla graczy

Fot. Razer

Razer Atlas to pierwsza podkładka popularnego producenta gadżetów, która została wykonana z hartowanego szkła. Zaprojektowano ją z myślą zarówno o niedzielnych graczach, jak i tych profesjonalnych. Skupiono się na aspektach, zwiększających szybkość, precyzje i spójność w ruchach. Dzięki temu gracze mogą odnieść wrażenie, że wykonując dynamiczne ruchy myszą nie odczuwają żadnego oporu podczas rozgrywanych sesji. 

Atlas został wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, które zapewnia trwałość i długotrwały użytek. Jej odporna na zarysowania powierzchnia utrzymuje czystość nawet podczas intensywnych sesji grania, nie przyciągając brudu i kurzu. Bardzo łatwo można ją przeczyścić, używając wilgotnej szmatki, zachowując dobry stan podkładki przez cały okres użytkowania. Razer Atlas możemy zakupić w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej. Cena za taką przyjemność wynosi $99,99 na oficjalnej stronie marki, niezależnie od wybranej opcji kolorystycznej. 

Stworzona z myślą o graczach 

Fot. Razer

Podkładka zadebiutowała 24 marca 2023 roku. Oferuje nie tylko szybkość i dokładność, ale także ciche ruchy myszką. Całą jej powierzchnię od spodu pokryto antypoślizgową warstwą gumy, co gwarantuje stabilność podczas intensywnych sesji przed komputerem. Eliminuje wszelkie niepożądane poślizgi, ruchy, które mogłyby zakłócić przyjemność i płynność rozgrywki. Razer Atlas przystosowano do działania z myszkami korzystającymi z czujników optycznych. 

 

Przeczytaj również