Nowatorska kierownica dla graczy na zawsze zmieni świat wirtualnych wyścigów i rajdów? "To autorski projekt"

Kierownica PRO Racing to elitarny, autorski projekt opracowany z i dla profesjonalnych kierowców simów. Zaprojektowany z wykorzystaniem technologii sprzężenia zwrotnego TRUEFORCE i wysokowydajnego napędu bezpośredniego, zapewnia najbardziej czyste, precyzyjne, profesjonalne połączenie z wyścigiem. Oznacza to mniejsze opóźnienia i wyższą wierność. Brzmi świetnie, ale niestety swoje też kosztuje.

Nowatorska kierownica dla graczy na zawsze zmieni świat wirtualnych wyścigów i rajdów? „To autorski projekt”
Podaj dalej

Bez opóźnień. Bez abstrakcji. Doświadcz 11 Nm siły z szokująco małym opóźnieniem w reakcji. Postaw na realizm, zapewniając sobie błyskawiczne połączenie z samochodem, którego kierowcy profesjonalnych symulatorów potrzebują, aby wygrywać. – tak w skrócie Logitech promuje swój najnowszy produkt dla graczy.

Innowacje zwrotne TRUEFORCE

Wprowadzenie TRUEFORCE na zawsze odmieniło kierownice Logitech G do symulatorów. Dzięki tej technologii gracze mogą lepiej poznać fizykę gry – poczuć warunki panujące na drodze, czy też wibracje silnika symulowane z niemal idealną precyzją. W połączeniu z potężnym silnikiem Direct Drive kierownica Logitech PRO gwarantuje niezrównany realizm wyścigów – przy wyższych częstotliwościach niż kiedykolwiek wcześniej.

Układ PRO

Wprowadzony do najnowszej kierownicy Logitech układ PRO ma ten feeling dodatkowo potęgować i poprawić. Dzięki niemu jazda ma być jeszcze dokładniejsza i bardziej intuicyjna. Rozległe testy i współpraca z profesjonalistami i entuzjastami na całym świecie doprowadziły zespół Logitech G do tego właśnie układu. Orientacja za pomocą kciuka umieszcza przyciski i pokrętła w dokładnym miejscu, które jest potrzebne kierowcy, aby mieć pełną kontrolę, dzięki czemu mogą trzymać ręce na kierownicy i patrzeć na drogę. Można go dostosować do przyszłych ulepszeń, jest kompatybilny z nowymi pedałami wyścigowymi PRO i gotowy na przyszłe dodatki. Z kolei manetki do zmiany biegów zaprojektowane zostały z systemem magnetycznym z bezdotykowymi czujnikami z efektem Halla. Dzięki temu kierowcy mają pozytywne, mechaniczne odczucia, które dokładnie symulują profesjonalny samochód wyścigowy lub rajdowy. Jak zapewnia producent, manetki są wytrzymałe na miliony zmian biegów.

fot.: Logitech

W pedałach też sporo zmian

Pedały analogowe dają kierowcom swobodę konfiguracji. Konfiguracja z podwójnym sprzęgłem zapewnia doskonałą przewagę podczas startu z pola startowego. Jako hamulec ręczny i dwie dodatkowe osie, kierowcy mogą zaprogramować łopatki jako gaz i hamulec, zapewniając sterowanie analogowe dla kierowców o różnych umiejętnościach. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy różnych ustawień dla różnych tytułów wyścigowych, czy dla różnych samochodów w tym samym tytule, możemy łatwo skonfigurować ważne ustawienia kół i wzorce LED obrotów w 5 różnych profilach. Niestety taka zabawa sporo kosztuje. Logitech wycenił kierownicę PRO Racing na 4899 zł.

Przeczytaj również