,,Oszukać Przeznaczenie” wróci na kinowe ekrany. Nowa część serii będzie inna od poprzedników

Kinowe hity ostatnich lat mają tendencję do powracania na wielkie ekrany. Możemy zobaczyć je w formie remake’ów, a czasem pod postacią kontynuacji. W przypadku ,,Oszukać Przeznaczenie” mamy do czynienia z tym drugim przypadkiem. Wiemy, że obecnie trwają prace nad zdjęciami do szóstej już odsłony. Zdradzono, iż nowa część będzie różniła się nieco od poprzednich. 

,,Oszukać Przeznaczenie” wróci na kinowe ekrany. Nowa część serii będzie inna od poprzedników
Podaj dalej

,,Oszukać Przeznaczenie” wróci na kinowe ekrany

W ostatnim czasie zrobiła się moda na przywracanie do życia kultowych filmów lub ponowne wydawanie ich w formie remake’ów. Nie inaczej jest tym razem. Oficjalnie potwierdzono pracę nad kolejną częścią ,,Oszukać Przeznaczenie”. Co więcej, jak na razie wiadomo, że szósta odsłona serii będzie różniła się nieco od swoich poprzedników. 

Dla tych, którzy nie wiedzą: pierwsza część ,,Oszukać Przeznaczenie” to franczyza z gatunku horror. Zadebiutowała 24 lata temu, w 2000 roku. W głównym zamyśle bohaterowie doznają makabrycznych wizji, gdzie widzą własną śmierć. Na przestrzeni całej historii starają jej się rozpaczliwie zapobiec, a pod koniec niezależnie od podjętych przez nich decyzji i tak umierają. Ostatnia część zadebiutowała na wielkim ekranie ponad 10 lat temu. Producent filmu zapowiedział jednak prace nad zdjęciami do kolejnej odsłony. 

Jak na razie nie wiadomo, kiedy ,,Oszukać Przeznaczenie: Więzy Krwi” będzie miało swoją premierę. Właściwie o samej fabule również nie wiemy nic. Wiadomo jedynie tyle, że twórcy zdecydowali się na zmianę formuły. Powodów tej decyzji może być kilka: być może uznali, że tego typu widowisko nie angażuje wystarczająco odbiorcy lub starają się dostosować film do dzisiejszych standardów. Coś, co mogło działać te kilka-kilkanaście lat temu, obecnie może zmęczyć odbiorcę. Główny twórca serii Jeffrey Reddick poinformował o wprowadzeniu istotnej zmiany, która sprawi, że zwieńczenie produkcji będzie znacząco różniło się od poprzedników. 

Ja konkretniejsze informacje musimy niestety jeszcze trochę poczekać. Jest wysoce prawdopodobne, że film ukaże się w kinach na przestrzeni roku, maksymalnie dwóch lat. 

Przeczytaj również