Samsung A35 i A55 G, czy warto zwrócić na nie uwagę?

Samsung już od wielu lat przyzwyczaił swoich klientów do wysokiej jakości produktów. Galaxy A35 i A55G mają być ciekawą propozycją na rynku.

Samsung A35 i A55 G, czy warto zwrócić na nie uwagę?
Podaj dalej

Chociaż można odnieść wrażenie, że produkty koreańskiej firmy cieszą się mniejszym prestiżem od modeli Apple. Niekoniecznie musi tak być, ponieważ są one skierowane do innych klientów. Omawiane tutaj dwa modele Galaxy A35 i Galaxy A55 5G. Są one propozycją dla ludzi, którzy szukają wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie.

Co wyróżnia Samsungi A35 5G i A55 5G?

To przede wszystkim zaawansowane funkcje, takie jak sejf Knox Vault oraz nowatorskie zdolności fotograficzne inspirowane flagowymi innowacjami aparatu Galaxy. Na szczególną uwagę zasługuje zachwycający wyświetlacz dostosowujący się do otoczenia użytkownika dzięki Vision Booster.

TM Roh, prezydent i szef działu Mobile eXperience w Samsung Electronics, podkreśla, że seria Galaxy A jest dowodem na to, iż najnowocześniejsze technologie mogą być dostępne dla szerszej grupy odbiorców. W tym roku seria Galaxy A zyska jeszcze więcej możliwości. Na uwagę zasługuje zastosowany po raz pierwszy Samsung Knox Vault.

Nocne zdjęcia jeszcze piękniejsze

Galaxy A55 5G wyróżnia się zaawansowaną technologią Nightography, która pozwala na robienie jaśniejszych i bardziej żywych zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu sygnału obrazu AI (ISP), urządzenie to produkuje oszałamiające zdjęcia przy słabym oświetleniu. Jak dotąd takiego rozwiązania nie widziano w serii Galaxy A. Nie tylko scenerie wyglądają niesamowicie. Tryb portretowy w nocy i 12-bitowe wideo HDR zapewniają, że każda osoba na zdjęciu wygląda świetnie. Dzięki temu chwytanie wspomnień z przyjaciółmi i rodziną jest przyjemnością, niezależnie od warunków oświetleniowych.

Oba urządzenia, Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G, oferują niezwykłe możliwości fotograficzne, za które znane jest Samsung Galaxy, w tym funkcje takie jak stabilizacja obrazu optycznego (OIS) i stabilizacja obrazu cyfrowego wideo (VDIS), które zapewniają ostre zdjęcia i filmy nawet podczas ruchu.

Samsung podkreśla większą ochronę

Wprowadzenie Samsung Knox Vault do użytku w serii Galaxy A, jest krokiem w stronę klientów. W nowych modelach Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G, Samsung oferuje kompleksową ochronę przed atakami sprzętowymi i programowymi. Powstało środowisko wykonawcze bezpiecznie izolowane od głównego procesora i pamięci systemu. Dodatkowo, z Auto Blocker i Galaxy’s Security and Privacy Dashboard, użytkownicy mają większą kontrolę nad swoimi danymi i zabezpieczeniami.

Również w tym roku, modele Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G będą kontynuować tradycję serii Galaxy A, oferując do czterech pokoleń aktualizacji Android OS i One UI oraz pięć lat aktualizacji bezpieczeństwa, optymalizując żywotność urządzeń.

Kompatybilność z rosnącym ekosystemem Galaxy, w tym z Galaxy Fit3 czy Galaxy Watch6, oraz funkcja Auto Switch dla Galaxy Buds FE, zapewniają płynne i zintegrowane doświadczenie użytkownika, podnosząc poziom mobilnego życia codziennego.

Przeczytaj również