Taylor Swift zapowiedziała nowy album. Poznaliśmy datę premiery

4 lutego Taylor Swift odbierając nagrodę na gali Grammy ogłosiła na żywo, ze sceny, nadejście swojego nowego albumu. Będzie to jedenasty studyjny album jednej z największych gwiazd muzyki pop na całym świecie. 

Taylor Swift zapowiedziała nowy album. Poznaliśmy datę premiery
Podaj dalej

Taylor Swift zapowiada nowy album

Taylor Swift odebrała podczas niedzielnej gali Grammy album za najlepszy popowy album wokalny. Midnights pojawił się w 2022 roku i do dziś pozostaje najnowszym albumem z oryginalną muzyką gwiazdy.

taylor-swift
fot. FB/TaylorSwift

Piosenkarka ze sceny ujawniła, że już wkrótce pojawi się jej jedenasty album studyjny nazwany The Tortured Poets Department. Choć warto wspomnieć, że jeszcze w zeszłym roku podczas trwania trasy koncertowej The Eras Tour, Taylor Swift wydała ponownie dwa swoje wcześniejsze albumy w nieco zmienionych wersjach. Mowa tu o albumach Speak Now (Taylor’s Version) oraz 1989 (Taylor’s Version). 

Taylor zapowiedziała także swój najnowszy album fotografią odręcznej notatki, w której czytamy: 

– I tak wchodzę w dowód, mój zmatowiały herb. Moje muzy, nabyte jak siniaki, moje talizmany i amulety. Tik, tik, tik, miłosnych bomb. Moje żyły wypełnione czarnym atramentem. W miłości i poezji wszystko jest dozwolone. Z poważaniem, przewodniczący Departamentu Torturowanych Poetów.

Rekordowe liczby już dziś – a będzie jeszcze lepiej

taylor-swift
fot. FB/TaylorSwift

Piosenkarka odebrała podczas ceremonii Grammy nagrodę za Album Roku ze swój krążek Midnights. To oficjalnie czyni ją pierwszą osobą, która kiedykolwiek zdobyła tę nagrodę czterokrotnie. Najwięcej do tej pory zdobyli Paul Simon, Frank Sinatra i Stevie Wonder. Teraz jednak piosenkarka awansowała na pierwsze miejsce w tym rankingu, dzięki swoim albumom Folklore, 1989, Fearless oraz Midnights. 

Choć na chwilę obecną nie pojawił się jeszcze żaden singiel z nowego krążka, możemy spodziewać się, że będzie on notował rekordowe liczby. Ale już dziś Swift jest najchętniej i najczęściej odsłuchiwaną artystką na platformie Spotify. Nowy album z pewnością jeszcze bardziej rozgrzeje fanów na całym świecie. 

Przeczytaj również