Star Wars: The Bad Batch | Sezon 4. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun. Powrót kultowej postaci

W sieci pojawił się zwiastun najnowszego 4. sezonu animowanego serialu Star Wars: The Bad Batch. Wśród fanów od razu zawrzało, bowiem z krótkiej zapowiedzi dowiadujemy się, że jedna z ulubionych postaci powraca. 

Star Wars: The Bad Batch | Sezon 4. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun. Powrót kultowej postaci
Podaj dalej

Star Wars: The Bad Batch – zapowiedź 4. sezonu

Wszyscy fani Star Wars po obejrzeniu zwiastuna 4. sezonu The Bad Batch zadają sobie pytanie, jak to możliwe. Wszystko za sprawą obecności Asajj Ventress. Postać pojawiająca się w Wojnach Klonów była jedną z głównych, ale na kartach powieści „Mroczny uczeń” miała zginąć. 

star-wars-bad-batch-sezon-4
fot. Star Wars

W powieści z 2015 roku Asajj, działająca bardziej jako antybohater, aniżeli mroczny wojownik, poświęciła się, by ocalić mężczyznę, którego kochała. Był nim Jedi Quinlan Vos, uczeń hrabiego Dooku. Pod koniec książki Asajj powraca do wód Dathomiry, gdzie Siostry Nocy chowają swoich bliskich zmarłych.

Te wydarzenia miały miejsce w epoce Wojen Klonów, jakiś czas przed Zemstą Sithów. Dlatego tak wstrząsający jest powrót Asajj w 4. sezonie Star Wars The Bad Batch. Animowany serial opowiada o przygodach grupy zbuntowanych żołnierzy klonów po Zemście Sithów i powstaniu Imperium. 

Assaj Ventress powraca

Jak więc Asajj wróciła z martwych? Krótka odpowiedź jest taka: nie wiemy. Nowy zwiastun Bad Batch, ani osoby odpowiedzialne za serial na chwilę obecną nie oferują żadnych wyjaśnień. Choć próbowali zaspokoić zdezorientowanych fanów, że ostatecznie wszystko będzie wyjaśnione. 

star-wars-bad-batch-sezon-4
fot. Star Wars

Brad Rau, producent wykonawczy:Uwielbiamy Asajj Ventress. To postać, o której chcielibyśmy opowiedzieć więcej historii. Nie chcemy niczego zdradzać, ale chcemy, aby fani wiedzieli, że nowa opowieść o Ventress będzie zgodna z wydarzeniami ze Star Wars: Dark Disciple. 

W nowym zwiastunie postać pojawia się tylko przez chwilę i wypowiada krótką kwestię: – Nie planowałam cię zabić, ale sprawiasz, że jest to bardzo kuszące. Przy tym wszystkim wymachuje żółtym mieczem świetlnym. Zwiastun jest tak skonstruowany, że możemy przypuszczać iż Asajj walczy z grupą zbuntowanych żołnierzy klonów. Wspaniale będzie zobaczyć tę postać ponownie, a głosu użyczy jej Nika Futterman.

Co czeka nas w 4. sezonie The Bad Batch?

Asajj po raz pierwszy pojawiła się w Wojnach klonów jeszcze w 2003 roku jako nowy nemezis Anakina Skywalkera. Była także tajnym uczniem Hrabiego Dooku. Wygląd postaci był inspirowany grafikami koncepcyjnymi. 

4. sezon Star Wars: The Bad Batch rozpocznie się tam, gdzie skończył się poprzedni. Resztki grupy Clone Force 99 będą pracować nad tym aby uratować Omegę i Crosshaira z niewoli imperialnej. Jednocześnie będą musieli poradzić sobie ze śmiercią Techa, który poświęcił się dla reszty drużyny w finałowym odcinku trzeciego sezonu. Zwiastun zapowiada także powrót dwóch najbardziej niebezpiecznych łowców nagród w galaktyce: Cada Bane’a i Fennec Shand.

Premiera 4. i finałowego sezonu The Bad Batch będzie miała miejsce 21 lutego na platformie Disney+.

Przeczytaj również