Orange wycofuje opłatę dla klientów. Dobre wiadomości dla użytkowników oferty na kartę

W Orange użytkownicy jak dotąd musieli uiszczać opłatę za utrzymywanie numeru na kartę. Teraz jednak to się zmieni, bowiem firma podjęła decyzję o wycofaniu tej opcji. Z pewnością ta informacja ucieszy wielu użytkowników. Jak to dokładnie ma wyglądać? Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Orange wycofuje opłatę dla klientów. Dobre wiadomości dla użytkowników oferty na kartę
Podaj dalej

Orange wprowadza zmiany dla klientów oferty na kartę. Zdecydowanie na plus, wielu na to czekało

Nie wszystkie osoby korzystają na co dzień z telefonów na abonament. Nie brakuje użytkowników oferty na kartę, bowiem to rozwiązanie ma wbrew pozorom wiele plusów. Najważniejszym z nich jest fakt, że płaci się za usługi wtedy, kiedy rzeczywiście z nich korzystamy. Niektóre firmy miały jednak w regulaminie zapis, że trzeba opłacać tak czy siak opłatę za utrzymanie numeru w sieci. Tak było chociażby w sieci Orange. Teraz jednak ma to się zmienić, co z pewnością ucieszy użytkowników telefonów na kartę.

Opłata za utrzymanie telefonu w sieci od lat była mocno kontrowersyjna. W internecie nie brakowało bowiem komentarzy użytkowników, którzy nie do końca rozumieli dlaczego muszą płacić za kartę nawet wtedy, kiedy z niej nie korzystają. Teraz jednak to się zmieni, bowiem Orange najwyraźniej postanowiło posłuchać rozgoryczonych klientów i wprowadzić w tym aspekcie zmiany, a mianowicie wycofać tę opłatę.

Orange od 26 lutego wprowadza zmiany w regulaminie. Użytkownicy powinni być zadowoleni

Od 26 lutego bieżącego roku w regulaminie nastąpi kilka zmian. Jedna z nich dotyczy właśnie opłaty telefonu na kartę. Poniżej zamieszczamy wpis ze strony Orange w tej sprawie.

„Utrzymanie numeru w sieci – maksymalnie 5 zł/co 31 dni przy braku aktywności numeru

Opłata będzie pobierana po upływie 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta, rozumianej jako wykonanie połączenia wychodzącego (minuty/SMS/MMS/internet) lub zakup usługi dodanej lub pakietu. Abonenci, których wartość środków na koncie głównym w dniu pobrania opłaty jest niższa niż 5 zł, zostaną obciążeni opłatą w wysokości dostępnych środków. Opłata za utrzymanie numeru w sieci będzie pobierana cyklicznie co 31 dni od ostatniej aktywności Abonenta lub od daty pobrania ostatniej opłaty za utrzymanie numeru w sieci aż do momentu wygaśnięcia ważności konta. Włączona promocja „Konto ważne rok” nie zwalnia od ponoszenia opłat za utrzymanie numeru w sieci.

W przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, opłata będzie pobierana z zablokowanych środków” – czytamy w komunikacie Orange.

 

Przeczytaj również