Nowe smartfony w ofercie Orange. Klienci ponownie mogą skorzystać z usług Motoroli

W ostatnich miesiącach klienci Orange nie mogli w sklepie tego operatora korzystać z usług Motoroli. Teraz jednak to się zmieniło i smartfony z tej marki ponownie są dostępne dla klientów tej sieci. Jakie telefony można zakupić w Orange? Szczegóły w naszym artykule.

Nowe smartfony w ofercie Orange. Klienci ponownie mogą skorzystać z usług Motoroli
Podaj dalej

Motorola wraca do Orange! Nowe smartfony dostępne w sklepie operatora

Motorola nie była obecna w sklepie pomarańczowego producenta przez dłuższy czas. Teraz jednak to się zmieniło i u tego operatora można kupić chociażby najnowszy model tej marki, czyli składany smartfon. W modelu razr 40 Ultra użytkownicy mogą skorzystać z 6,9-calowego wyświetlacza pOLED oraz zewnętrznego, 3,6-calowego. Telefon posiada procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, który wspierany jest przez 8GB pamięci RAM.

To jednak niejedyny telefon, który został wprowadzony do oferty Orange. Klienci mogą kupić także Motorolę moto g54 Power Edition oraz motog84. Oba telefony posiadają 12 GB RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Pojawiła się też tańsza opcja, dla osób, które nie lubią wydawać dużo pieniędzy za telefon w postaci moto g34. Z pewnością są to świetne informacje dla użytkowników sieci, którzy lubią korzystać ze smartfonów produkowanych właśnie przez Motorolę.

Smartfony Motoroli są dostępne u producenta w ofercie na abonament, jak i na raty

Smartfony są dostępne dla klientów zarówno w ofercie na abonament, jak i „od ręki”, bez konieczności podpisywania umowy w zakupie na raty. Cena zależy od wybranego Planu komórkowego. Wszystkie konfiguracje dotyczące cen za poszczególne smartfony Motoroli dostępne w sklepie Orange znajdziecie TUTAJ.

źródło: Orange

Przeczytaj również