X-Men '97. Nadchodzi nowy serial animowany Marvela przenoszący nas do klasyku

Marvel przygotowało przepiękną rzecz dla fanów bohaterów X-men. Już 20 marca tego roku będzie można zobaczyć powrót superbohaterów na ekranach swoich odbiorników. Nie będzie to jednak coś nowego, wymyślnego, a powrót do korzeni, czyli tego co cieszyło nas lat temu. Nowy serial animowany to powrót do przeszłości, w nowym, ale tym samym wydaniu.

X-Men ’97. Nadchodzi nowy serial animowany Marvela przenoszący nas do klasyku
Podaj dalej

X-Men ’97 przeniesie nas w lata dzieciństwa

O jak kultowa okazała się bajka X-men nie trzeba nikogo przekonywać. Nieprzypadkowo okazało się, że już wtedy wydawała się być ona ponadczasowa. To historia opowiadająca o grupie osób, która zyskała niezwykłe moce i używała ich do tego, aby chronić świat. To właśnie tu narodziła się m.in. postać Wolverina.

Tym razem ”mutanci” będą musieli walczyć z nowymi przeciwnikami i używać swoich zdolności, aby pokonać zło. Marvel przygotował specjalny zwiastun, który zapowiada to, co przyjdzie nam podziwiać już w najbliższym czasie. Najważniejsze jednak jest to, iż nowy X-men ma być wierny klimatowi i fabule serii z lat 90-tych.

Fani superbohaterów będą mogli oglądać ich na platformie Disney+. Historia jaka zostanie zaprezentowana ma być niejako kontynuacją tego, z czym mieliśmy do czynienia przed laty. Wydarzenia mają toczyć się po śmierci Charlesa Xaviera. Warto jednak mieć na uwadze to, że Marverl często lubi przywracać do życia swoje zmarłe ikony. Tak działo się chociażby w przypadku i tego bohatera.

Przeczytaj również