Netflix ma nowy hit! Serial „Czy mogę ci wyznać tajemnicę?” to obowiązkowa pozycja

Co pewien czas Netflix może pochwalić się czymś naprawdę wyjątkowym w swojej ofercie – i nie inaczej jest teraz. Tym razem użytkownicy platformy znacząco skupili swoją uwagę na serialu „Czy mogę ci wyznać tajemnicę?”. Tytuł zaczyna podbijać listę popularności w coraz większej ilości krajów i trudno uznać to za przypadek.

Netflix ma nowy hit! Serial „Czy mogę ci wyznać tajemnicę?” to obowiązkowa pozycja
Podaj dalej

Warto sięgnąć po teraz serial na Netflix

„Czy mogę ci wyznać tajemnicę?” składa się z dwóch odcinków i daje bardzo dużo do myślenia. Opowiada bowiem historię opartą na faktach o seryjnym stalkerze internetowym, który działał przez 10 lat i zniszczył życie dziesiątek osób. Oglądając serial poznajemy opowieść trzech z nich, które znacząco ucierpiały na działaniach, jakie prowadził wobec nich Matthew Hardy.

Główny bohater włamywał się na konta w mediach społecznościowych i rozsyłał przeróżne wiadomości do nich, ich rodzin, przyjaciół i partnerów. Tuż obok prezentowane jest to, jak policja w Wielkiej Brytanii prowadziła jedno z najbardziej nietypowych śledztw w swojej historii. To w dużym stopniu opowieść o tym, jakie zagrożenie niesie za sobą korzystanie z profili społecznościowych.

Komentarze osób, które już sięgnęły po ten tytuł mówią jedno – to jeden z najbardziej przerażających dokumentów, który mocno uderza w odbiorcę. Nie brakuje opinii, że wiele osób musiało go po prostu oglądać na raty, bowiem tak ich szokował, że musieli w trakcie rezygnować z dalszego oglądania i do niego wracać po czasie.

To tylko pokazuje, ile emocji wywołują te historie i jak mocne uderzyły one w najbardziej poszkodowanych.

Przeczytaj również