Kiedy premiera Wednesday 2? Wiadomo jak długo przyjdzie poczekać na hitowy tytuł

Trudno znaleźć drugą Netflixową produkcję, która aż tak podbiłaby na wiele względów świat, jak zrobiła to Wednesday. Nic więc dziwnego, że wiele osób z niecierpliwością wyczekuje informacji, kiedy pojawi się druga część. Wiadomo jednak, że trzeba będzie się uzbroić w dłuższą cierpliwość zanim pojawi się druga część przygód córki z Rodziny Adamsów.

Kiedy premiera Wednesday 2? Wiadomo jak długo przyjdzie poczekać na hitowy tytuł
Podaj dalej

Wednesday 2 na pewno nie w 2024 roku

Serial zadebiutował pod koniec 2022 roku, a mamy już początek 2024 roku. Złośliwi mogą powiedzieć, że upłynęło już dwa lata, a drugiej części jak nie było tak nie ma. Fakt jest jednak taki, że realnie patrząc to dopiero nieco ponad rok od kiedy można było po raz pierwszy zobaczyć Wednesday. Mało kto spodziewał się, że będzie to aż taki hit.

A skoro się nim okazał, to teraz Netflix nie może zawieźć oczekiwań i przez ostatnie miesiące trwały wytężone prace nad tym, co przyniesie drugie sezon. Produkcja startuje dopiero na wiosnę tego roku i zapewne potrwa dobre kilka miesięcy. To oznacza tylko jedno – w 2024 roku nie ma co liczyć na to, że Wednesday 2 zagości na naszych telewizorach. Premiera spodziewana jest nie prędzej niż w połowie 2025 roku, patrząc na przebieg tworzenia serialu.

Wiele osób stara się wyszukać informacji w internecie, o czym będzie drugi sezon Wednesday. Netflix tradycyjnie nie zdradza na ten temat żadnych szczegółów. A już na pewno trudno będzie znaleźć jakiekolwiek przecieki na tym etapie. Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać. Między czasie warto sięgnąć po wiele innych ciekawych tytułów, jakie znajdują się na platformie.

.

 

Przeczytaj również