Forst znalazł się na liście najchętniej oglądanych produkcji w ponad 50 innych krajach. A będzie tylko lepiej!

Polska po raz kolejny udowadnia, że staje się coraz mocniejszym graczem na świecie, jeżeli chodzi o produkcję seriali. ”Forst” to jedna z najnowszych produkcji, która pojawiała się na Netflixie i stała się nie tylko krajowym hitem, ale również i światowym! Tytuł ten znalazł się w TOP 10 wśród 50 krajów na świecie. To także pokazuje, że kto jeszcze nie sięgnął po ten tytuł, szybko powinien, aby być na czasie.

Forst znalazł się na liście najchętniej oglądanych produkcji w ponad 50 innych krajach. A będzie tylko lepiej!
Podaj dalej

Forst światowym hitem

Serial powstał na podstawie powieści Remigiusza Mroza. W dużym skrócie opowiada on śledztwie tytułowego bohatera, w którego wcielił się Borys Szyc. Akcja toczy się w Zakopanem i jego okolicach. W Tatrach zaczynają pojawiać się ciała, które zostawia po sobie Bestia z Giewontu, do a detektyw Forst zabiera się za rozwiązanie zagadki. Pomaga mu w tym lokalna dziennikarka, wspólnie odkrywając spisek sięgający korzeniami aż II wojny światowej.

Premiera serialu miała miejsce 11 stycznia i już tak naprawdę po kilkudziesięciu godzinach można było stwierdzić, że będzie to hit. Forst znalazł się na pierwszym miejscu listy top 10 najchętniej oglądanych seriali Netfliksa w tym tygodniu nie tylko w Polsce. Podbił również rankingi w Czechach, na Ukrainie, Słowacji i na Węgrzech. Co ciekawe, Netflix opublikował dane 14 stycznia, a więc po trzech dniach nasz serial zdominował wiele list, a w 50 krajach zdołał wejść do TOP 10.

To w zasadzie oznacza jedno – kolejny raport pokaże, że Forst całkowicie zdominował Netlixa w ostatnich dniach. Tym bardziej, że coraz częściej i coraz więcej można znaleźć artykuły na temat polskiej produkcji. Scenariusz i reżyseria są na światowym poziomie, a cała akcja do ostatniej minuty budzi ogromny zainteresowanie.

Co ciekawe, Forst notuje bardzo wysokie w takich krajach jak w Argentynie, Islandii, Libanie, Luksemburgu, Maroko, czy Wenezueli. A z dnia na dzień do listy dopisywane są kolejne dość ”nietypowe” kraje, co może tylko i wyłącznie cieszyć.

Przeczytaj również