,,Włatcy móch” po 13 latach nieobecności powrócą w formie kontynuacji? Zapowiedź rozbudza wyobraźnię fanów

W latach 2006-2011 “Włatcy móch” byli emitowani przez stację TV4. Mimo ogromnej popularności wśród Polaków po pięciu latach przerwano emisję. Od tego czasu fani domagali się jakichkolwiek informacji na temat potencjalnej kontynuacji. W internecie pojawiły się informacje o sequelu, który tworzony był w latach 2017-2019, lecz nigdy nie został ostatecznie wypuszczony. Bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie się to zmieni. O co dokładnie chodzi? 

,,Włatcy móch” po 13 latach nieobecności powrócą w formie kontynuacji? Zapowiedź rozbudza wyobraźnię fanów
Podaj dalej

,,Włatcy móch” po 13 latach nieobecności powrócą w formie kontynuacji?

Fot. Włatcy Móch

“Włatcy móch” to serial animowany dla dorosłych emitowany w latach 2006-2011. Serial przedstawiał przygody czwórki przyjaciół, a wszystko zwieńczone było sporą liczbą wulgaryzmów i czarnym humorem. Mimo to produkcji udało się zdobyć serca fanów, nawet tych młodszych. Przez jakiś czas w kraju mieliśmy manię na “Włatców móch” i postaci związane z uniwersum. W sklepach pojawiały się tornistry, długopisy, czy nawet piórniki przedstawiające kochanych przez fanów bohaterów. 

Przez wiele lat część społeczności wychowana na animowanym serialu domagała się jego kontynuacji. Od 2017 roku do 2019 realizowano pracę nad sequelem, okrzyknięto go mianem “Włatcy móch One”. Historia miała kontynuować zmagania czwórki protagonistów, wprowadzając nowe postaci, kolejne absurdalne wydarzenia i… nawiązania polityczne, których wcześniej seria w sobie nie miała. Wzbudziło to wśród fanów pewne wątpliwości, czy życia 9-latków powinny być tak czynnie związane z wydarzeniami politycznymi. Zaczęto jeszcze bardziej niż wcześniej doszukiwać się podobieństw do słynnego amerykańskiego South Parka. 

Pomimo stworzenia kolejnego sezonu liczącego w sobie 24 odcinki, to ostatecznie nie udało się go wyemitować. Kilka lat temu na fanpage’u serialu mogliśmy znaleźć wiadomość krytykującą poprzedni rząd PiS. Rzekomo to właśnie dawna partia rządząca, w jakiś sposób blokowała emisję serialu. Teraz gdy rząd objęła Koalicja Obywatelska, pod koniec lutego otrzymaliśmy ciekawą wiadomość. 

https://fb.watch/qA25dLP6R2/

Najprawdopodobniej chodzi tu o wspomniane wcześniej “Włatcy móch One”. Na razie ciężko stwierdzić, kiedy i gdzie będzie można obejrzeć kontynuację serialu. Tajemnicza zapowiedź wzbudziła jednak spory szum i ekscytację fanów. Chodzą słuchy, że być może emisja będzie mieć miejsce w Polsat Games, a inni mówią o jakiejś z platform streamingowych. Mimo to na oficjalne informacje musimy jeszcze trochę poczekać. 

Przeczytaj również