Wiosenna wyprzedaż na Epic Games Store. Wiadomo, kiedy ruszy wielka promocja na gry

Epic Games Store znane jest ze swojej hojności. Poza rozdawaniem darmowych gier, popularna platforma dla graczy cyklicznie prowadzi wielkie wyprzedaże, podczas których możemy zakupić starsze, jak i nowsze tytuły po okazyjnych cenach. Jedna z takich promocji zbliża się do nas wielkimi krokami. Poza tym prawdopodobnie wiemy, ile przyjdzie nam zapłacić za niektóre z nich. 

Wiosenna wyprzedaż na Epic Games Store. Wiadomo, kiedy ruszy wielka promocja na gry
Podaj dalej

Wiosenna wyprzedaż na Epic Games Store

Fot. Epic Games

Epic Games to firma, która nie tylko zajmuje się produkcją i wydawaniem gier komputerowych, ale również ma własną platformę dla twórców. Swoją popularność głównie zyskała dzięki potężnemu silnikowi graficznemu Unreal Engine oraz popularnej grze Fortnite. W dzisiejszym artykule skupimy się jednak na ich internetowym sklepie, który od kilku lat konsekwentnie rywalizuje ze Steamem. 

Co jakiś czas w różnych momentach w ciągu roku Epic Games Store organizuje wielką wyprzedaż. W 2024 roku będzie to pierwsze takie wydarzenie, które rozpocznie się już 14 marca o godzinie 17:00. Wiosenna wyprzedaż to czas, gdzie nie tylko będziemy mogli kupić starsze produkcje po niższej cenie, lecz także nowsze tytuły. Możecie więc być pewni, że każdy z was w trakcie promocji znajdzie coś dla siebie. Już teraz wiadomo, że cała akcja potrwa do 28 marca. 

Następne takie przedsięwzięcie będzie miało miejsce dopiero 16 maja. 

Jak zwykle w tego typu sytuacjach Epic Games najprawdopodobniej wprowadzi kupony rabatowe dla graczy. Te przeważnie wynoszą od 25 proc. do 33 proc. obniżki na gry. Co więcej, można wykorzystać je do zakupienia produktów na promocji, oszczędzając na tym jeszcze więcej pieniędzy. 

Jeśli wierzyć przeciekom, które pojawiły się na stronie dealabs.com, obniżkom cen zostaną objęte takie gorące produkcje jak: 

  • Avatar: Frontiers of Pandora – za około 170 złotych,
  • Skull & Bones – za około 190 złotych,
  • Hogwarts Legacy – za około 130 złotych
  • Alan Wake 2 – za około 170 złotych,
  • Cyberpunk 2077 – za około 100 złotych
  • EA Sports FC 24 – za około 60 złotych

To jedynie tylko część z wielu gier, jakie zobaczymy po niższej cenie w ramach tegorocznej wyprzedaży Epic Games Store. 

Przeczytaj również