The Walking Dead: The Ones Who Live - co o nim wiemy?

Po dwóch całkiem dobrych spin-offach z franczyzy The Walking Dead, wreszcie przyszedł czas na poznanie historii Ricka i Michonne. Wiemy mniej więcej, na czym ma polegać historia, znamy przewidywany budżet, a co więcej, poznaliśmy światową datę premiery. 

The Walking Dead: The Ones Who Live – co o nim wiemy?
Podaj dalej

The Walking Dead: The Ones Who Live 

Fot. The Walking Dead

Rzekoma śmierć głównego bohatera serii The Walking Dead nie dawała żyć nie tylko fanom, ale i pozostałym protagonistom. Część z nich, w głębi duszy wierzyła, że Rick nadal żyje i czeka na ratunek. W ostatnim odcinku 11 sezonu otrzymaliśmy tego potwierdzenie. 

Choć nie znamy całej drogi Ricka, to możemy się spodziewać, że został znaleziony przez wojsko, które następnie (najprawdopodobniej) zwerbowało go pod groźbą śmierci. A może chcieli, aby były szeryf przed opuszczeniem ich szeregu spłacić dług wdzięczności? Opcji jest naprawdę wiele. 

The Walking Dead: The Ones Who Live – to historia dwóch postaci, które usilnie próbują się znaleźć. Zombie i świat przejęty przez zdegenerowanych ludzi stanie naprzeciw im, aby tę podróż utrudnić. Podczas serialu zapewne będziemy przeskakiwali z jednego bohatera na drugiego, poznając ich powolny progres, który ostatecznie doprowadzi małżeństwo do miejsca wspólnego. 

Na samym końcu bardzo chcielibyśmy odpowiedzieć na najczęstsze zadawane pytanie przez polskich fanów: kiedy serial będzie dostępny w Polsce? Niestety na razie nic na ten temat nie wiemy. Twórcy zdradzili jedynie, że światowa premiera odbędzie się 25 lutego 2024 roku – ciężko więc stwierdzić, kiedy Polacy legalnie będą mogli poznać losy znanych już bohaterów. 

Największy budżet w historii The Walking Dead? 

Budżet nowego serialu AMC z franczyzy The Walking Dead jest największy spośród wszystkich dotychczasowych produkcji serii. Tak twierdzi Urząd ds. Rozwoju Gospodarczego Stanu New Jersey. Agencja podała, że łączna suma wynosi 82 miliony dolarów, co w przeliczeniu na odcinek daje nam około 13,7 miliona dolarów. 

Przeczytaj również