Od 23 kwietnia nowe ceny SkyShowtime. Wiemy, ile użytkownicy zapłacą po wprowadzeniu zmian

Popularna platforma streamingowa dostępna w Polsce zapowiedziała ważne zmiany pod koniec kwietnia. Użytkownicy korzystający z jej usług będą musieli zapoznać się i dostosować do nowego cennika. Poza tym pojawi wiemy, że pojawi się tańsza alternatywa w formie pakietu z reklamami. Ile właściciele SkyShowtime zapłacą po wprowadzeniu zmian? 

Od 23 kwietnia nowe ceny SkyShowtime. Wiemy, ile użytkownicy zapłacą po wprowadzeniu zmian
Podaj dalej

Od 23 kwietnia nowe ceny SkyShowtime

Niebawem, bo już 23 kwietnia 2024 roku, SkyShowtime wprowadza nowy tańszy pakiet z reklamami. Poza tym zapowiedziano również zmianę cennika dla użytkowników na całym świecie.

Standard z reklamami ma kosztować 19,99 zł miesięcznie lub w przypadku płatności za cały rok będzie to 159,99 zł. Za tę cenę dostępne będą wszystkie filmy i seriale na SkyShowtime, zarówno kinowe hity, dostępne na wyłączność seriale oraz oryginalne produkcje platformy. Minusem będą jednak wciąż pojawiające się reklamy. Z tej opcji będą mogli skorzystać abonenci ze wszystkich rynków, na których działa platforma, w tym również z Polski. 

W przypadku miesięcznego abonamentu Standard Plus nie doczekaliśmy się żadnych zmian – w dalszym ciągu wynosi on 24,99 złotych. Prawdziwy problem pojawia się dla użytkowników korzystających z rocznej opłaty. Wcześniej mogliśmy nabyć ją za 198,99 złotych, a od 23 kwietnia wzrośnie ona do 278,99 złotych. Tak więc mówimy tu o naprawdę dużej podwyżce. 

Przeczytaj również