Netflix potwierdza: będzie drugi sezon Squid Game! Kiedy polska premiera?

Squid Game bardzo szybko stał się jednym z najbardziej popularnych seriali 2021 roku. Południowokoreański dramat o tematyce surwiwalowej stał się najbardziej popularnymi serialem Netflixa wszech czasów. Wcześniej tytuł ten należał do serialu Bridgertonowie – teraz Netflix potwierdza oficjalnie drugi sezon i prezentuje obsadę. Wiemy też, kiedy może pojawić się nowy sezon. 

Netflix potwierdza: będzie drugi sezon Squid Game! Kiedy polska premiera?
Podaj dalej

Netflix oficjalnie potwierdził drugi sezon Squid Game. W najnowszym filmie na portalu YouTube twórcy ujawnili obsadę, uchylając także rąbka tajemnicy co do premiery niezwykle oczekiwanej drugiej części. 

Kiedy wyjdzie drugi sezon Squid Game?

netflix-squid-game
fot. Netflix

Choć nie ma oficjalnej daty rozpoczęcia drugiej serii, szefowie Netflix potwierdzili, że pojawi się on jeszcze w 2024 roku. Już wkrótce zacznie się produkcja i kręcenie zdjęć. Wiadomości te zostały ogłoszone w liście do akcjonariuszy, który cytujemy poniżej: 

– Patrząc w przyszłość, pomimo zeszłorocznych strajków opóźniających premierę niektórych tytułów, mamy duży, odważny plan na rok 2024. Widzowie będą mogli wybierać spośród powracających hitów dramatycznych. 

Lista seriali Netflix, które budzą duże zainteresowanie w 2024 roku jest naprawdę długa. Na co czekamy przede wszystkim? Wśród dramatów na czele listy z pewnością znajdą się drugi sezon The Diplomat, trzeci sezon Bridgertonów, czy drugi Squid Game. Ale nie zabraknie także nowości wśród seriali „bez scenariusza”. 

netflix-squid-game
fot. Netflix

Mowa tu o takich hitach jak Tour de France: Unchained, Live is Blind, F1: Drive to Survive, czy Full Swing. Pojawią się także zupełnie nowe seriale jak 3 Body Problem (na podstawie bestsellerowej powieści) czy Griselda (z Sofią Vergarą). 

Obsada drugiego sezonu

Ujawniając wiadomości, Netflix potwierdził także obsadę drugiego sezonu popularnej serii. Główny bohater Seong Gi-Hun (Lee Jung-jae) powróci wraz z przywódcą zamaskowanej obsady, Front Manem (Lee Byung-hun). Pojawią się także nowe postaci. 

Choć nazwiska mogą nie być dobrze znane polskim widzom, to znani aktorzy koreańskojęzycznych filmów i seriali Netflix. W filmie widzimy również powrót Gong Yoo, odgrywającego rolę rekrutera. 

Przeczytaj również