Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Jak fani przyjęli jego nowy fryz?

Piosenkarz Ralph Kaminski zaskoczył fanów zmianą fryzury. 33-latek porzucił charakterystycznego „grzybka” z epoki Beatlesów, przeprowadzając totalną rewolucję wizerunku. Nowy fryz bardzo przypadł do gustu fanom muzyka, który został obsypany komplementami na Instagramie.

Ralph Kaminski już tak nie wygląda. Jak fani przyjęli jego nowy fryz?
Podaj dalej

Piosenkarz od zawsze eksperymentował z wizerunkiem

Ralph Kaminski, a właściwie Rafał Stanisław Kamiński, to obecnie jedna z najbardziej popularnych postaci na polskiej scenie muzycznej. Zaczynał karierę w programach typu talent show jak „X Factor” czy „Szansa na sukces”. Do dziś wydał cztery albumy studyjne, a jego single i koncerty cieszą się sporym zainteresowaniem. Dopiero co w lutym zakończył trasę koncertową pod hasłem „To bal jest nad bale”.

Artysta pochodzący z Jasła od zawsze eksperymentował z wizerunkiem, bo niegdyś nosił dłuższą blond perukę. Szokowanie jest u niego w pewnym sensie rodzinne, ponieważ jego dalszym kuzynem jest być może jeszcze bardziej kontrowersyjny piosenkarz, Michał Szpak. W ostatnim czasie jego image był związanym z dziś nieco obciachową fryzurę „na grzybka”. Z takim wizerunkiem promował swoją ostatnią płytę, czyli „Bal u Rafała”. Z takim uczesaniem wystąpił też w teledysku do hitowej piosenki z soundtracku nowej „Akademii Pana Kleksa”, czyli „Całkiem nowa bajka”.

Jak teraz wygląda Ralph Kaminski?

Jednak 6 marca 2024 r. Ralph Kaminski nieco zaszokował fanów wrzucając na Instagrama post z nową fryzurą. Post podpisany jako „marzec 2024” ukazuje fotografię portretową, na której piosenkarz wygląda zupełnie inaczej. Z głowy Ralpha Kaminskiego zniknął bowiem charakterystyczny grzybek. Tym razem postawił na powrót do 2016 r., gdy nosił dość krótkie włosy. To czasy jego pierwszego albumu, czyli „Morze”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ralph Kaminski (@ralphkaminski)

Radykalna zmiana spotkała się z ciepłym przyjęciem internautów. „Najbardziej hot wersja ever”, „Omajgasz!”, „Wow, ale czad!” to tylko niektóre z setek komentarzy na Instagramie. Komentując post nie kryli zachwytu. Na zdjęcie zareagowały także inne gwiazdy muzyki. Julia Wieniawa napisała pod postem „Kocham ten loook!” Natomiast Sylwia Grzeszczak z ofijcalnego konta wstawiła emotikon w kształcie białego serduszka.

Przeczytaj również