Google Cloud Poland partnerem programu PWCyber

Świetne informacje płyną z Ministerstwa Cyfryzacji. Minister Paweł Olszewski podpisał z Google Cloud Poland sp. z o.o. porozumienie o współpracy w ramach Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber).

Google Cloud Poland partnerem programu PWCyber
Podaj dalej

Google Cloud jest część globalnego giganta technologicznego z siedzibą w Santa Clara w USA. Spółka dysponuje szeroką wiedzą na temat zabezpieczeń infrastruktury chmurowej i cyberbezpieczeństwa. Google Cloud wesprze Ministerstwo Cyfryzacji specjalistyczną wiedzą dotyczącą cyberbezpieczeństwa. Będzie też dzielić się informacjami o cyberzagrożeniach oraz rekomendować działania zwiększające bezpieczeństwo.

– Ogłaszam, że podpisaliśmy porozumienie, które jest krokiem milowym w naszej współpracy. Porozumienie to prezentuje naszą gotowość do współpracy, ale również zobowiązuje nas do działania na rzecz osiągnięcia wspólnych celów. Jestem pewien, że nasza współpraca będzie owocna i przyniesie wiele korzyści zarówno naszym podmiotom, jak i społecznościom, którym służymy – powiedział minister Paweł Olszewski.

Google Cloud oferuje w pełni zintegrowany i zoptymalizowany pakiet AI z własną infrastrukturą, specjalnie zbudowanymi układami, generatywnymi modelami AI i platformą programistyczną. Dodatkowo udostępnia szereg aplikacji opartych na sztucznej inteligencji, aby pomóc organizacjom w transformacji cyfrowej.

 

 

 

Przeczytaj również