Marzy ci się iPhone 16? Oto nowe szczegóły o bateriach w nowych produktach Apple

Fani produktów amerykańskiego giganta Apple z niecierpliwością czekają na nowy model smartfonu. Nowy iPhone 16 i 16 Plus pojawi się dopiero za kilka miesięcy, ale w miarę upływu czasu pojawia się wiele nowych szczegółów na temat nadchodzącej serii modeli.

Marzy ci się iPhone 16? Oto nowe szczegóły o bateriach w nowych produktach Apple
Podaj dalej

Tym razem wyciekły szczegóły baterii iPhone’a 16

Po fali najnowszych doniesień w postaci fikcyjnych zdjęć iPhone’a 16 w Internecie pojawiły się szczegółowe informacje na temat baterii. Mówi się, że iPhone 16 Plus będzie miał mniejszą baterię niż iPhone 15 Plus.

Tym samym sugeruje się, że pojemność baterii może wzrosnąć w modelach iPhone’a z serii 16, z wyjątkiem iPhone’a 16 Plus. Szczegółowymi informacjami na ten temat za pośrednictwem podzielił się informator korzystający z platformy Weibo. Dotyczą one baterii modeli serii iPhone’a 16. Ta ma zawierać modele: iPhone’a 16, iPhone’a 16 Plus, iPhone’a 16 Pro i iPhone’a 16 Pro Max.

Wspomina on, że iPhone 16 może mieć baterię o pojemności 3561 mAh, a wariant Plus – o pojemności 4006 mAh. Tymczasem oczekuje się, że iPhone 16 Pro będzie miał ogniwo o pojemności 3355 mAh. Ponadto wersja Pro Max może mieć baterię o pojemności 4676 mAh.

Jeśli plotki się potwierdzą, to z ujawnionych informacji wynika, że ​​pojemność baterii iPhone’a 16 wzrosła o 5,8 procent. W przypadku iPhone’a 16 Pro będzie to 2 procent w porównaniu do ich poprzedników.

W przypadku iPhone’a 16 Pro Max, jeśli pogłoski o baterii 4676 mAh są dokładne, to będzie ona o 5,7 procent większa niż ogniwo o pojemności 4422 mAh w iPhone’ie 15 Pro Max.

Jednak przypuszczalna bateria 4006 mAh w iPhonie 16 Plus byłaby o 8,6 procent mniejsza niż jednostka 4383 mAh w iPhonie 15 Plus.

Zrzut ekranu Weibo z informacją o bateriach w serii urządzeń iPhone 16<yoastmark class=

Technologiczny gigant Apple zaprezentuje serię iPhone’ów 16 jesienią

Zakłada się, że oficjalna prezentacja serii iPhone’ów 16 od Apple, będzie miała miejsce we wrześniu lub październiku. Choć do oficjalnej zapowiedzi pozostało jeszcze kilka miesięcy, w sieci pojawia się coraz więcej przecieków i spekulacji na temat nadchodzącej serii.
Zeszłoroczne modele iPhone’a 15 oferowały aż do 26 godzin odtwarzania wideo. Modele Pro wytrzymywały aż do 29 godzin na jednym ładowaniu.

Niedawno wyciekłe zdjęcia atrap modeli iPhone’a z serii 16 dały wgląd w ich konstrukcję i potencjalne funkcje. Na przykład nowe iPhone’y mogą mieć Action Button. To funkcja obecnie dostępna tylko w iPhone’ach 15 Pro i iPhone’ach 15 Pro Max.

Kolejnym dodatkiem jest prawdopodobnie przycisk Przechwytuj, umieszczony po prawej stronie telefonu, który będzie obsługiwał gesty umożliwiające przybliżanie i oddalanie. Przewiduje się także, że iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max będą nieco większe niż iPhone 16 i iPhone 16 Plus. To adekwatnie do wzrostu rozmiaru wyświetlacza.

 

zdjęcia rzekomych atrap smartfonów iPhone 16
Zdjęcia rzekomych atrap smartfonów iPhone 16 foto: platforma X(Twitter)

 

Przeczytaj również