Judas Priest udostępniło nowy singiel "CROWN OF HORNS". Nowy album już w marcu

Fani muzyki metalowej doczekali się kolejnego singla z nowego albumu „Invincible Shield” ikony metalu, Judas Priest. Nosi on tytuł „Crown Of Horns”. Zespół jeszcze w tym roku w światową trasę koncertową.

Judas Priest udostępniło nowy singiel „CROWN OF HORNS”. Nowy album już w marcu
Podaj dalej

Albumu „Invincible Shield” trafi na półki sklepowe 8 marca

Ikony metalu, Judas Priest, ujawniły kolejny ekscytujący singiel zatytułowany „Crown Of Horns”, który ukazał się za pośrednictwem Epic Records. Nowy studyjny album ikony metalu pojawi się na półkach sklepowych 8 marca. W Polsce wydawnictwo ukaże się pod skrzydłami wytwórni płytowej Sony Music.

W ciągu ostatnich 50 lat Judas Priest sprzedało ponad 50 milionów albumów na całym świecie i występowało na największych światowych scenach. Ich muzyka i występy na żywo stworzyły potężną, unikalną tożsamość oraz wygląd, które wpłynęły na kolejne pokolenia zespołów metalowych.

Pomimo upływu lat legenda Judas Priest nadal rośnie. W 2022 roku zespół wyprzedał zorganizowaną z okazji 50-lecia trasę koncertową. Dziś nadal zachowuje koronę jednego z największych i najlepszych brytyjskich zespołów na świecie.

Brytyjski etap trasy koncertowej rusza w Glasgow 11 marca. Północnoamerykańska trasa koncertowa zaś rusza 18 kwietnia i potrwa do maja. Jak przebiega pełna trasa koncertowa, można sprawdzić tutaj.

Koncert Judas Priest w Polsce 30 marca

Brytyjska formacja zawita do Tauron Areny już 30 marca. Nie ma wątpliwości, że to będzie wielkie wydarzenie dla fanów ciężkiego rocka. To właśnie album Judas Priest zatytułowany „British Steel” zdefiniował znany dziś gatunek muzyczny heavy metal.

Fani nie mogą się już doczekać dźwięku dwóch gitar prowadzących oraz charakterystycznego wokalu Roba Halforda. Na krakowskim koncercie wsparcie Judas Priest zapewnią dwie, również zasłużone dla brytyjskiego rocka formacje – Saxon i Uriah Heep. Bilety na koncert są do nabycia tutaj. Tracklista albumu „Invincible Shield” przedstawia się następująco:

1.Panic Attack
2.The Serpent And The King
3.Invincible Shield
4.Devil In Disguise
5.Gates Of Hell
6.Crown Of Horns
7.As God Is My Witness
8.Trial By Fire
9.Escape From Reality
10.Sons Of Thunder
10.Giants In The Sky
Deluxe edition bonus tracks
1.Fight Of Your Life
2.Vicious Circle
3. The Lodger

Przeczytaj również