Mężczyzna próbował włamać się do domu Taylor Swift. To nie była jego pierwsza tego typu sprawa

Mężczyzna próbował włamać się do domu Taylor Swift, jednak policja udaremniła jego próbę. Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Nowym Jorku w dzielnicy Tribeca. Policja w sobotę rano otrzymała zgłoszenie, że ktoś próbuje włamać się do domu piosenkarki. Mężczyzna został aresztowany na miejscu i skuty kajdankami. 

Mężczyzna próbował włamać się do domu Taylor Swift. To nie była jego pierwsza tego typu sprawa
Podaj dalej

Mieszkanie Taylor Swift jest bezpieczne

taylor-swift
fot. FB/TaylorSwift

Policja potwierdziła później, że nie był to pierwszy tego typu występek mężczyzny. Został on zatrzymany na podstawie aktywnego nakazu aresztowania za niestawienie się na wezwanie w 2017 roku. 

Rzecznik policji powiedział: – W sobotę 20 stycznia 2024 roku około godziny 13:35 policja odebrała telefon dzwoniący pod numer 911 dotyczący osoby zakłócającej porządek. Po przybyciu na miejsce okazało się, że mężczyzna próbował otworzyć drzwi do znajdującego się na miejscu budynku. Dochodzenie wykazało, że dana osoba miała ważny nakaz aresztowania i została zatrzymana. 

Rzecznik nowojorskiego Departamentu Policji powiedział, że funkcjonariusze otrzymali telefon w sprawie „niepożądanej osoby” na Franklin Street.

– Po przybyciu na miejsce policja została poinformowana, że mężczyzna próbował otworzyć drzwi do znajdującego się na miejscu budynku – czytamy w oświadczeniu policji. 

W publikacji portalu Page Się dowiadujemy się również, że naoczny świadek powiedział, że mężczyzna próbował wejść do mieszkania Taylor Swift i że nie była to jego pierwsza próba. 

taylor-swift
fot. FB/TaylorSwift

Piosenkarka podbija wszystkie rankingi w USA

Tymczasem Taylor Swift cały czas podbija rankingi sprzedażowe. Z najnowszych danych wynika, że jedna na 15 płyt winylowych sprzedanych w 2023 roku w Stanach Zjednoczonych to płyta piosenkarki.

Nowe dane magazynu Billboard wskazują, że w zeszłym roku sprzedano 49,6 miliona płyt winylowych. Z czego piosenkarce przypadło ogromne 3,5 miliona, czyli 7 procent. Jeśli to was nie przekonuje, mamy jeszcze jedną statystykę. Nowe liczby pokazują, że co 78 utwór płynący z głośników w zeszłym roku w USA był utworem… Taylor Swift. 

Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o film koncertowy „The Eras Tour” przedstawiający koncerty gwiazdy. Stał się najbardziej dochodowym filmem koncertowym wszech czasów, wyprzedzając „This Is It” Michaela Jacksona. Łączny światowy przychód wyniósł ponad 260 milionów dolarów. 

Przeczytaj również