Polska z prestiżową nagrodą. Jesteśmy w światowej elicie

Od wielu lat wiadomo, że Polska umie organizować wydarzenia na skalę międzynarodową. Koncerty, festiwale i rywalizacja sportowa. W tym mamy ogromny potencjał i docenił to świat, ponieważ otrzymaliśmy prestiżową nagrodę.

Polska z prestiżową nagrodą. Jesteśmy w światowej elicie
Podaj dalej

Festiwale muzyczne są imprezami na bardzo wysokim poziomie. Wyjątkowe emocje, tematyczna muzyka i sama atmosfera wokół wydarzenia. Te elementy tworzą wspomnienia na długi czas w umysłach artystów oraz uczestników. Za tymi sukcesami stoi sztab ludzi. Muszą oni wykonać pracę na wiele miesięcy przed startem wydarzenia. Polska, jako organizator ma wiele do zaoferowania ludziom z całego świata.

Największe festiwale muzyczne na świecie

Festiwale takie jak Glastonbury w Wielkiej Brytanii, Coachella w Stanach Zjednoczonych, czy Tomorrowland w Belgii, uznawane są za gigantów w świecie muzyki. Ich rozmach, różnorodność artystów i globalna popularność ustanawiają wysoki standard dla festiwali na całym świecie.

Publiczność na festiwalu muzycznym

Polska, choć na mniejszą skalę, dynamicznie włącza się w ten trend. Festiwale takie jak Open’er czy Orange Warsaw Festival, zyskują coraz większą międzynarodową uwagę i uznanie. Potwierdzają to liczne nominacje i nagrody. Polskie festiwale, choć mniejsze, wyróżniają się wysoką jakością organizacji. Na uwagę zasługują ciekawe line-upy i unikalna atmosfera. Przyciąga ona zarówno międzynarodowych artystów, jak i fanów muzyki z całego świata.

Polska z prestiżową nagrodą!

W Groningen, Niderlandach zorganizowano 13. edycję European Festival Awards.  Na gali polska firma Alter Art została uhonorowana statuetką w kategorii najlepszego promotora roku. Alter Art, znane jako największy niezależny promotor koncertowy i festiwalowy w Polsce, zdobyło uznanie za organizację wielu wydarzeń. Perłami w koronie są: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival. Co ciekawe Alert Art wspiera również koncert Taylor Swift w Warszawie.

Open’er Festival, organizowany w Gdyni, już wcześniej był wyróżniany na European Festival Awards, zdobywając nagrody w latach 2009, 2010 i 2019. Jego sukcesy podkreślają rosnącą rolę Polski na mapie światowych festiwali muzycznych.

Wyróżnienie Alter Art na European Festival Awards stanowi potwierdzenie, że Polska mocno zaznacza swoją obecność na globalnej scenie festiwalowej. Sukcesy polskich organizatorów pokazują, że pomimo mniejszych rozmiarów, polskie festiwale mogą konkurować z największymi światowymi wydarzeniami. Oferujemy wysoką jakość i niezapomniane przeżycia dla fanów muzyki.

Przeczytaj również