Szukasz pomysłu na prezent? Bezprzewodowe słuchawki Lamborghini zadowolą nawet największego audiofila

Lamborghini znane jest głównie z produkcji supersamochodów, jednak włoska firma nie ogranicza się tylko do swojej głównej aktywności. Współpracując z marką audi premium Master & Dynamic z Nowego Jorku, Włosi postanowili wejść na rynek słuchawek. Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? To powinno załatwić sprawę! 

Szukasz pomysłu na prezent? Bezprzewodowe słuchawki Lamborghini zadowolą nawet największego audiofila
Podaj dalej

sluchawki-lamborghini-prezent-2

Lamborghini w twoim domu

Zainspirowana włoskimi supersamochodami kolekcja składa się ze słuchawek bezprzewodowych MW65 z aktywną redukcją szumów. Są też bezprzewodowe słuchawki MW07 Plus True Wireless. 

Słuchawki są dostępne w kolorach: srebrny metal/jasny szary/żółta alcantara, czarny metal/czarno-żółta alcantara oraz czarny metal/czarno-szara alcantara. Użytkownicy mogą dostosować dźwięk do swojego otoczenia dzięki trybom aktywnej redukcji szumów i cieszyć się nim do 24 godzin na jeden ładowaniu. Bluetooth 5.0 zapewnia połączenie o zasięgu do 30 metrów. 

lamborghini-master-dynamic-wireless-headphones-earphones-6

Sprzęt od Lamborghini może występować także z polerowanymi lub matowymi etui zdobionymi motywem „Y”. Etui ładujące ze stali nierdzewnej zapewnia żywotność baterii do 40 godzin. 

Najwyższej jakości dźwięk

Katia Bassi, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Lamborghini:Dźwięk rezonuje z Lamborghini. Niezrównana muzyka wolnossącego silnika Lamborghini ma bardzo zmysłowy i emocjonalny urok. Połączenie wyrafinowanego projektu i technologii w zapewnieniu czystości dźwięku to talent wspólny dla Lamborghini i Master & Dynamic. 

Słuchawki Lamborghini trafiły do sprzedaży pod koniec listopada i można zamówić je w oficjalnym sklepie internetowym, a także na witrynach Master & Dynamic. Słychawki MW65 kosztują 571 euro (2500 zł). Słuchawki MW07 są nieco tańsze, bowiem przyjdzie nam za nie zapłacić 371 euro (1650 zł). 

sluchawki-lamborghini-prezent

Przeczytaj również