UWAGA! Google Maps z nową funkcją dla kierowców! Dzięki niej zaoszczędzisz miesięcznie nawet 200 zł na paliwie!

Kierowcy, którzy na co dzień korzystają z Google Maps i Android Auto mogą już praktycznie w pełnym zakresie korzystać z nowej funkcji. Mowa tutaj o sprawdzaniu cen paliw na poszczególnych stacjach.

UWAGA! Google Maps z nową funkcją dla kierowców! Dzięki niej zaoszczędzisz miesięcznie nawet 200 zł na paliwie!
Podaj dalej

Google Maps pomoże Ci w zmniejszeniu spalania!

Telefon z Androidem to nie tylko Google Maps, ale też kluczyk do samochodu

Funkcja ta weszła w życie już w kwietniu bieżącego roku, jednak wówczas jeszcze nie we wszystkich miastach mogliśmy sprawdzić ceny paliw. Teraz wygląda to coraz lepiej i mamy już do dyspozycji większą liczbę miast, jaką możemy skontrolować za pomocą aplikacji.

Jak sprawdzić ceny paliwa na danej stacji, która nas interesuje? Najlepiej wpisać jej nazwę i adres w wyszukiwarce Google Maps. Gdy dana stacja zdecydowała się na udostępnienie takich danych – od razu to zobaczymy na mapie. Trzeba przyznać, że dzięki tej funkcji będziemy mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy i jeszcze przed wyruszeniem w drogę zapoznać się z cenami paliw na poszczególnych stacjach.

Ceny za benzynę nadal wysokie

Nawigacja Google Maps

Przypomnijmy, że w tym tygodniu według serwisu E-Petrol.pl za litr Pb98 musimy zapłacić około 5,60 zł. Benzyna PB95 kosztuje średnio 5,30 zł za litr, natomiast diesel 5,22 zł. Autogaz jak na razie kosztuje 2,20 zł za litr.

Przeczytaj również