To najlepsze darmowe aplikacje dla kierowców! Google Maps nie ma z nimi szans!

Darmowe nawigacje często są odrzucane przez wielu kierowców. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ większość z nich ma do zaoferowania naprawdę fajne i ciekawe funkcje, czego zapewne nie wiecie. Jeśli zależy wam na tym, aby dowiedzieć się, gdzie stoją patrole policji albo w prosty sposób policzyć swoje spalanie, to mamy dla was coś specjalnego. Przedstawiamy wam najlepsze darmowe nawigacje dla kierowców. Niektóre z nich są lepsze naszym zdaniem nawet od Google Maps! Zresztą, co my was będziemy tutaj czarować, zobaczcie sami!

To najlepsze darmowe aplikacje dla kierowców! Google Maps nie ma z nimi szans!
Podaj dalej

To najlepsze darmowe aplikacje na smartfona! Po prostu musisz je mieć!

google maps

Nasze zestawienie zaczniemy od Yanosika, którego już kiedyś przedstawialiśmy wam na naszych łamach. Jeśli piszemy jednak tekst o ciekawych nawigacjach, to tej aplikacji z pewnością nie może zabraknąć. Yanosik oprócz rzecz jasna rzeczy stricte nawigacyjnych, informuje nas o miejscach kontroli prędkości oraz obecności nieoznakowanych radiowozów policyjnych. Jedyną wadą tej aplikacji wydaje się jedynie kiepskie graficzne mapy, jednak patrząc na to, co mamy do dyspozycji za darmo, nie powinniście specjalnie narzekać. Z pewnością jest to aplikacja warta przetestowania.

Kolejną aplikacją, którą wam polecamy jest Mobilet. Jest to aplikacja, która umożliwia na zapłacenie za miejsce parkingowe. Dzięki niej nie musicie już nerwowo szukać parkomatu, w którym nie dość, że trzeba wklepać kilka danych, to na dodatek często zmagamy się z problemem włożenia monet. Tutaj mamy wszystko zrobione jasno i przejrzyście – wchodzimy w apkę, wprowadzamy dane naszego pojazdu, szukamy parkomatu i gotowe! System ten działa w ponad 100 miastach na terenie naszego kraju, więc z pewnością będziecie mogli skorzystać w tych większych miastach bez żadnego problemu.

Ta aplikacja może okazać się po prostu nieoceniona!

czego nie zostawiać w samochodzie

Ostatnią aplikacją, na jakiej chcemy skupić się w naszym tekście jest dosyć innowacyjna apka AutoGuard Black Box. Umożliwia nam ona prostą przemianę naszego smartfona w bardzo sprawny rejestrator. Dzięki temu bez problemu zarejestrujemy obraz z naszej jazdy w postaci prędkości, danych GPS czy bliskich adresów. Program potrafi też robić zdjęcia w kluczowych sytuacjach, co może być nieocenione podczas nagłej kolizji i wypadku. Może okazać się to nieocenione podczas rozmowy z policją. Wtedy każdy kierowca „jest mądry” i próbuje przechylić rację na swoją korzyść. Dzięki tej apce szybko będziesz miał dowody, które będą mogły przesądzić o Twojej niewinności!

Przeczytaj również