To najczęściej oglądane filmy i seriale w Polsce. Nieoczekiwany lider zestawienia?

Uważacie, że obejrzeliście już wszystkie filmy i seriale, które widniały na waszych listach? Nic straconego. Przedstawiamy wam listę filmów i seriali najpopularniejszych w naszym kraju. Może ktoś z was znajdzie dla siebie jakiś tytuł, który wcześniej mu umknął w natłoku innych produkcji. Szczegóły w naszym artykule.

To najczęściej oglądane filmy i seriale w Polsce. Nieoczekiwany lider zestawienia?
Podaj dalej

TOP 10 najpopularniejszych filmów w Polsce na VOD

nie wolno udostępniać publikować zdjęcia filmy wojsko polskie informacje
fot. pixabay

W ostatnich tygodniach na światło dzienne zostało wypuszczonych sporo nowych filmów i seriali na VOD. W TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju jest przede wszystkim nowa część „Mission: Impossible” z Tomem Cruisem. Zajmuje ona jednak w zestawieniu drugie miejsce, natomiast pierwsze przypadło produkcji „Marvels”, która bije rekordy popularności na Disney+. Trzecie miejsce to „Bez litości” z Danzeme Washingtonem. Czwarta lokata z kolei to film „Destrukcja” z Jake Gyllenhaalem.

Piąte miejsce w Polsce wśród najchętniej oglądanych filmów to „Twórca” Garetha Edwardsa. Kolejne lokaty to „Aquaman i Zaginione Królestwo” oraz „Pierwsza klasa”. Czołową dziesiątkę zamykają „28 tygodni później” oraz „Sisu”.

TOP 10 najpopularniejszych seriali w Polsce na VOD

rodzina oglada film
fot. freepik

Z kategorii filmów przenosimy się do serialu. Tutaj góruje serial „Detektyw” od HBO. Drugie miejsce to serial „Halo”, a na najniższym stopniu podium „Długi cień”. Czwarte i piąte miejsce przypadło odpowiednio „Yellowstone” i „Reacher”. W czołówce zestawienia najchętniej oglądanych seriali przez Polaków jest też „Rekrut”, „Pan i pani Smith” oraz „Tokyo Vice”. Czołową dziesiątkę zamknęło „Czarne słońce” i „Władcy przestworzy”. Brakuje wam jakiejś pozycji w tym zestawieniu? Który z tych tytułów należy do waszych ulubionych? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Przeczytaj również