Kierowcy posiadający Android Auto mogą cieszyć się z nowej funkcji. Cóż za innowacja!

Kierowcy posiadający Android Auto mogą od dzisiaj cieszyć się nową funkcją. Od teraz mogą oni korzystać z najnowszej wersji aplikacji mobilnej TOK FM. Kierowcy dzięki temu będą mogli słuchać programów i podcastów w wygodny sposób podczas jazdy. Z pewnością będzie to ciekawa funkcja, z której wielu z was zapewne decyduje się korzystać podczas jazdy. Jest to już tym samym kolejna nowa opcja w Android Auto. Oby tak dalej!

Kierowcy posiadający Android Auto mogą cieszyć się z nowej funkcji. Cóż za innowacja!
Podaj dalej

Kierowcy posiadający Android Auto mogą korzystać z nowej funkcji

android auto samochod

Teraz kierowcy będą mogli korzystać z nowej aplikacji. A co za tym idzie będą mogli w prosty sposób włączyć radio na żywo. Mowa tutaj też o internetowej stacji TOK + Muzyka, gdzie nie będzie reklam. Kierowca będzie mógł spokojnie nową aplikację używać podczas jazdy, dzięki wygodnemu i przejrzystemu interfejsowi. O to właśnie nam chodziło i na pewno funkcja ta będzie zbawieniem dla wielu kierowców, którzy lubią słuchać muzyki podczas trasy.

Dyrektor obszarów cyfrowych z grupy radiowej Agory – Jarosław Śliżewski podkreśla, że wprowadzenie nowej funkcji z pewnością ułatwi życie wielu kierowcom.

– Możliwość słuchania radia w samochodzie od zawsze była bardzo ważna dla nadawców radiowych, a dziś, gdy każdy nowy samochód wyposażony jest w system informacyjno-rozrywkowy, z którym łączy się nasz smartfon, nabiera to dodatkowego znaczenia. Warto jednak pamiętać, że istnieje kwestia istotniejsza niż słuchalność radia i podcastów czy wygoda kierowców. To bezpieczeństwo naszych słuchaczy. Producenci samochodów konstruują systemy informacyjne tak, by w możliwie minimalnym stopniu odwracały uwagę kierowców od drogi, chcąc m.in. przeciwdziałać rosnącej liczbie wypadków spowodowanych przez prowadzących z komórką w ręce. Cieszymy się więc, że TOK FM może włączyć się w te działania, a nasza aplikacja jest w pełni zintegrowana z Apple CarPlay i Android Auto. Wprowadziliśmy też sterowanie głosowe i kilka innych rozwiązań stworzonych właśnie z myślą o bezpieczeństwie kierowców – tłumaczy Śliżewski, w rozmowie z gazetą.pl.

W jaki sposób korzystać z nowej aplikacji? To bardzo proste!

aplikacja android auto

Jak korzystać z nowej aplikacji w Android Auto? Wystarczy posiadać dostęp do premium TOK FM. Na początek każdy z kierowców może przez dwa tygodnie przetestować tę aplikację bezpłatnie. Później można wykupić subskrypcję lub słuchać tylko i wyłącznie radia na żywo za darmo. Dajcie znać jak oceniacie nową funkcję Android Auto!

źródło: TOK FM + gazeta.pl

Przeczytaj również