Każdy kierowca musi pobrać tę nową aplikację! Miażdży Google Maps w każdym aspekcie! Ale hicior!

Ta aplikacja to absolutny hicior! Jak dobrze wiemy w Niemczech nie brakuje polskich kierowców, więc warto, abyście się o niej dowiedzieli. Autobahn – to aplikacja, która zapewnia obraz na żywo z kamer internetowych oraz informacje o budowach, korkach oraz ewentualnych zamknięciach danych autostrad w Niemczech. To prawdziwy hicior, który sprawdzi się dla obywateli Niemiec o wiele lepiej niż Google Maps pod względem korzystania z autostrad. Poznajcie szczegóły!

Każdy kierowca musi pobrać tę nową aplikację! Miażdży Google Maps w każdym aspekcie! Ale hicior!
Podaj dalej

Google Maps to przeżytek – jak jesteś w Niemczech, korzystaj koniecznie z tej aplikacji!

Google Maps aplikacja

Autobahn oferuje informacje o ruchu drogowych oraz infrastrukturze. Użytkownicy tej aplikacji mogą korzystać bez problemu z wielu kamer internetowych, które zostały specjalnie zamontowane wzdłuż autostrad. Wszystko po to, aby pozwolić kierowcom na lepszą orientacje w bieżącej sytuacji na drogach. Macie tam informacje również o dostępnych i najlepiej dobranych objazdach. Ponadto aplikacja przekazuje, kiedy dane place budowy oraz miejsca wypadków zostaną ponownie otwarte. W aplikacji Autobahn wszelkie tego typu informacje są dostępne o wiele szybciej niż w Google Maps.

Z pewnością aplikacja przyda się polskim kierowcom mieszkającym w Niemczech. Będzie też przydatna, jeśli wybieracie się na jakiś wyjazd do tego kraju. Już kilka tygodni przed zaplanowaną podróżą do Niemiec dowiecie się z aplikacji, gdzie na danej trasie znajdują się place budowy oraz w jakich terminach będą tam pozostawały. Warto jednak podkreślić, że Autobahn nie jest nawigacją, dlatego też w szukaniu drogi warto dalej korzystać z Google Maps. Opisywana przez nas aplikacja jest szczególnie przydatna przy planowaniu podróży oraz zorientowaniu się, jak wygląda dana sytuacja na interesującej nas drodze.

Autobahn to kapitalna aplikacja. Przydałaby się taka też w Polsce

Nie tylko Google Maps w Android Auto

Autobahn informuje także m.in. o korkach na trasie, którą chcemy się poruszać. Wskazuje również lokalizacje i rodzaj stacji ładowania dla samochodów elektrycznych, co również jest kolejnym udogodnieniem. Mówi nam także o miejscach parkingowych w pobliżu oraz pokazuje sklepy, jakie znajdują się w pobliżu. Trzeba przyznać, że jak na to, że aplikacja jest totalnie bezpłatna oraz wolna od reklam, to mamy do czynienia z prawdziwym bestsellerem. Szkoda, że nie ma czegoś takiego w Polsce, bo znacząco ułatwiłoby nam to podróżowanie.

Przeczytaj również