Google Maps wprowadza nową, przydatną funkcję. To będzie przełom, jeśli chodzi o nawigację

Google Maps to najpopularniejsza nawigacja GPS dla kierowców. Aplikacja mimo sporej popularności nie zamierza zaprzestać się rozwijać, dlatego też raz za razem do dyspozycji mamy kolejne nowe, przydatne funkcje. Tak samo jest i tym razem.

Google Maps wprowadza nową, przydatną funkcję. To będzie przełom, jeśli chodzi o nawigację
Podaj dalej

Google Maps dalej się rozwija

google-maps-ios-icon

Google postanowiło rozwinąć technologię Street View. Teraz każda osoba może udostępnić własne Street View z wybranej lokalizacji. Użytkownik może zrobić serie zdjęć i połączyć je z wybraną lokalizacją. Jak to działa? Bardzo prosto. Robisz na początek kilka zdjęć w miejscu, które chcesz zaprezentować. Później je publikujesz w ramach Street View, a algorytmy odpowiednio ustawiają zdjęcia, tworząc z nich serię połączyć zdjęć, które tworzą finalnie cały Street View.

Funkcja ta wydaje się być bardzo przydatna, bo pozwoli na aktualizowanie miejsc, które cały czas się rozwijają. Funkcja jest już dostępna w Toronto, Nowym Jorku i Nigerii.

Ciekawe kiedy funkcja trafi do Polski

google maps telefon

Póki co nie wiadomo kiedy nowa technologia trafi do Polski. Jak w większości takich przypadków będziemy musieli jeszcze na to trochę poczekać. Już teraz jednak możemy przyznać, że cała aktualizacja wygląda bardzo zachęcająco i ma spory potencjał na jeszcze większy rozwój.

Przeczytaj również