Gdzie można aktualnie obejrzeć film ,,Oppenheimer”, który właśnie zdobył aż 7 Oskarów?

96. ceremonia wręczenia Oscarów zostanie zapamiętana jako ta, którą zdominował jeden tytuł – ,,Oppenheimer”.  Produkcja Christophera Nolana może pochwalić się zdobyciem aż 7 Oskarów. Premiera filmu miała miejsce w połowie ubiegłego roku, ale po takim sukcesie nic dziwnego, że wiele osób, chce nadrobić zaległości i obejrzeć jeden z najlepszych filmów ostatnich lat.

Gdzie można aktualnie obejrzeć film ,,Oppenheimer”, który właśnie zdobył aż 7 Oskarów?
Podaj dalej

,,Oppenheimer” zdeklasował konkurencję

W trakcie rozdania Oscarów ,,Oppenheimer” został nominowany w trzynastu kategoriach, a statuetkę zdobył aż w siedmiu z nich:

  • Najlepszy film
  • Najlepszy reżyser
  • Najlepszy scenariusz oryginalny
  • Najlepszy aktor pierwszoplanowy
  • Najlepsza scenografia
  • Najlepsze zdjęcia
  • Najlepszy montaż

Film skupia się wokół osoby J. Roberta Oppenheimera, amerykańskiego fizyka i naukowca. Ekranizacja przedstawia zarówno życie, jak i karierę głównego bohatera. W szczególności skupia się ona jednak na jego kluczowej roli w projekcie Manhattan, który doprowadził do stworzenia pierwszej bomby atomowej.

Reżyser prezentuje naukowe osiągnięcia Oppenheimera, ale także jego postać, która uchodziła w środowisku za kontrowersyjną. Nie zmienia to jednak faktu, jaki ogromny wpływ miał główny bohater na naukę oraz historię.

Gdzie można obejrzeć film?

Premiera kinowa miała miejsce 19 lipca 2023 roku, a następnie z dużego ekranu film przeniósł się na platformę VOD. Aktualnie ,,Oppenheimer” dostępny jest w serwisie Amazon Prime Video, Apple TV oraz Rakuten TV. Można go także wypożyczyć na Premiery Canal+ oraz TVsmart. Za kilka dni, bo już 21 marca ,,Oppenheimer” będzie dostępny na SkyShowtime.

Przeczytaj również