Astronauta z Adamem Sandlerem już na Netflix. Hit czy kit?

W pierwszym dniu marca na platformie Netflix zagościł Astronauta. Główną rolę odgrywa Adam Sandler, jeden z najlepszych aktorów filmów komediowych na świecie. Tym razem nie mamy jednak do czynienia z filmem, który będzie nas śmieszył do łez. To dramat science-fiction opracowany na podstawie powieści „Spaceman of Bohemia”, a który został nakręcony przez Johana Rencka.

Astronauta z Adamem Sandlerem już na Netflix. Hit czy kit?
Podaj dalej

Astronauta zabierze nas w kosmos?

Historia opowiada o losach Jakuba – czeskiego astronauty. Bohater wyruszając w misję dociera do granicy Układu Słonecznego. Po pół roku samotnej misji coraz bardziej dociera do niego to, że powrót do domu jest już praktycznie niemożliwy. Ma duże wyrzuty sumienia, że nie będzie już w stanie naprawić swoich relacji z żoną.

Dla Adama Sandlera rola w tym filmie była pewnego rodzaju wyzwaniem. O ile rozbawiał nas do łez praktycznie w każdym filmie, w którym grał, tym razem jest zupełnie inaczej. Jeżeli łzy pojawią się na twarzy, to zupełnie z innego powodu. To pokazuje, jak duży był to także egzamin dla całej produkcji. Warto sprawdzić, jak aktor sprawdził się w takiej roli.

 

Krytycy filmowi co do samego filmu są podzieli – jedno doceniają produkcję, inni mniej. To także pokazuje, że warto samemu zobaczyć Astronautę i wystawić mu subiektywną ocenę. Niewątpliwie to jednak z najgłośniejszych produkcji na Netflix w tym miesiącu. Obok Adama Sandlera można zagrali jeszcze m.in. Carey Mulligan, Paul Sano, Kunal Nayyar, Isabella Rossellini i Lena Olin.

Co warto będzie zobaczyć jeszcze na platformie w marcu?

Za kilka dni warto zwrócić będzie uwagę na The Program: Cons, Cults, and Kidnapping. To dokument o akademii dla trudnej młodzieży, która ma zupełnie inne oblicze, niż początkowo się wydaje. To miejsce tortur, gdzie znajduje się sekta. W tym tygodniu zagości również serial The Gentlemen. Opowiada on o gangsterach z Londynu, gdzie główny bohater dziedziczy wielką posiadłość swojego ojca. Dość szybko okazuje się, że jest ona częścią imperium konopnego. Co najlepszego na Netflix wygląda na to, że zagości na początku marca.

Przeczytaj również