The Mandalorian And Grogu - postacie z serialu otrzymają swój film. Kiedy przyjdzie nam go obejrzeć na dużym ekranie?

Disney zaskoczył wielu fanów, odrzucając realizację 4 sezon popularnego “The Mandalorian”. Zamiast kontynuacji w formie serialu, zdecydowano się na stworzenie filmu. Co więcej, mamy już pierwsze informacje na jego temat. 

The Mandalorian And Grogu – postacie z serialu otrzymają swój film. Kiedy przyjdzie nam go obejrzeć na dużym ekranie?
Podaj dalej

The Mandalorian And Grogu – postacie z serialu otrzymają swój film

Fot. Disney

Najpierw zaczęło się od plotek, które mówiły o rzekomym powrocie Grogu i Mandalorianina w formie pełnoprawnego filmu. Fani serii mogą teraz odetchnąć z ulgą, gdyż okazało się, że nie była to mrzonka zdesperowanych miłośników Star Warsów. Disney oficjalnie potwierdził, że do grona realizowanych filmów dołącza produkcja zatytułowana: “The Mandalorian & Grogu”. 

Potwierdzono, że zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Przypomnijmy też, że ma być to pierwsze kinowe dzieło ze świata Gwiezdnych Wojen od czasu zakończenia nowej trylogii, która pozostawiła wiele niesmaku. Nowy film z uniwersum może być więc nie tylko prawdziwą gratką dla widowni, ale też pewnego rodzaju odkupieniem Disneya. 

Na razie nie mamy żadnych oficjalnych informacji na temat fabuły nowego filmu. 3 sezon Mandalorianina zakończył się wyjaśnieniem wszystkich najważniejszych wątków, jakie interesowały widzów. Ciężko więc powiedzieć, na jaki zabieg zdecydują się scenarzyści. Z jednej strony możemy otrzymać nieznane do tej pory przygody bohaterów niezależne od serialu. Istnieje też szansa na to, że Disney, odrzucając 4 sezon Mandalorianina – zrobił to z myślą o przekształceniu go w pełnoprawną produkcję filmową. Ta druga opcja jest o tyle interesująca, iż potwierdzono, że scenariusz do 4 sezonu został już przygotowany. 

Jeżeli mielibyśmy wierzyć niepotwierdzonym doniesieniom, to film “The Mandalorian & Grogu” pojawiłby się w kinach dopiero 22 maja lub 18 grudnia 2026 roku.

Przeczytaj również