Startup Awards już wkrótce. Podczas wydarzenia Stellantis przedstawi swoich kluczowych partnerów

Już 13 lipca w środę o godzinie 14:30 odbędzie się Stellantis Startup Awards. Podczas całej imprezy, która odbędzie się online, zostanie przedstawionych siedmiu kluczowych partnerów technologicznych Stellantis.

Startup Awards już wkrótce. Podczas wydarzenia Stellantis przedstawi swoich kluczowych partnerów
Podaj dalej

Stellantis gospodarzem eventu 

Carlos Tavares, Stellantis - CES 2022

W ostatnim czasie Stellantis N.V. ogłosił, że będzie gospodarzem imprezy Stellantis Startup Awards, który został zaplanowany na 13 lipca 2022 roku. Całe wydarzenie organizowane jest w formie spotkania online. Zacznie się one o godzinie 14:30 czasu CEST. Głównym celem eventu jest przedstawienie siedmiu najważniejszych partnerów technologicznych. To właśnie z ich pomocą przekształcenie Stellantis w markę technologiczną będzie o wiele prostsze. Dodatkowo kluczowi współpracownicy mają również pomóc w realizacji ambitnego planu Dare Forward 2030. 

Dyrektor generalny, Carlos Taveres – przedstawi nową strategię marki, która dotyczyć ma wykorzystania ekosystemu startupów. 

Czym jest Dare Forward 2030? 

Carlos Tavares, Stellantis - CES 2022

To zdecydowanie najśmielszy plan strategiczny na najbliższe dziesięciolecie. Na czym ma polegać? Otóż cała strategia skupia się na pracownikach Grupy Stellantis, którzy w przyszłości nie będą mieli sobie równych w tworzeniu wspólnych wartości dla interesariuszy. Co ciekawe, Stellantis publicznie zobowiązuje się do zostania liderem w swojej branży, który aktywnie walczy ze zmianami klimatycznymi. Marka ma zamiar tego dokonać, osiągając zerową emisję dwutlenku węgla netto do roku 2028. 

 

 

 

 

Przeczytaj również