Pełen dostęp do Amazon Music w nowych samochodach Renault

Razem z premierą Megane E-Tech oraz nowego systemu multimedialnego OpenR Link, firma Renault postanowiła połączyć siły z Amazon Music. Współpraca zaowocuje unikatowymi możliwościami słuchania muzyki we własnych autach. To pierwszy taki przypadek, kiedy w Megane E-Tech kierowcy będą mogli cieszyć się nowymi możliwościami słuchania muzyki podczas jazdy.

Pełen dostęp do Amazon Music w nowych samochodach Renault
Podaj dalej

Renault wraz z Amazon Music oferują niezwykłą jakość swoim klientom

Renault i Amazon Music zdecydowali się zmienić sposób, w jaki konsumenci szukają i słuchają muzyki w pojazdach. Co ciekawe, aplikacja Amazon Music jest dostępna za darmo z My Renault Mobile. To właśnie dzięki niej użytkownicy Prime będą mieli do wyboru 2 miliony piosenek bez reklam oraz żadnych dodatkowych kosztów abonamentu. Słuchacze z dostępem premium do Amazon Music Unlimited, będą mogli przesłuchać ponad 90 milionów utworów wraz z najnowszymi wydaniami płyt. Klienci posiadają również darmowy dostęp do najpopularniejszych i najlepszych playlist opłaconych z reklam oraz stacji na Amazon Music. 

Współpraca obu marek ma na celu zaoferowanie klientom nowej jakości. W łatwy sposób da im ona dostęp do milionów piosenek oraz tysięcy playlist znajdujących się bezpośrednio w systemie OpenR Link. 

Oferta dla modeli najnowszej generacji

Oferta dotyczy modeli Renault najnowszej generacji, które wyposażone zostały w system OpenR Link w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Hiszpanii i Niemczech. Oprogramowanie zostanie udostępnione we wszystkich pojazdach wyposażonych w system OpenR Link. 

 

 

Przeczytaj również