,,Oppenheimer” już wkrótce trafi na jedną z platform streamingowych. Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć?

Lubiany przez widownię ,,Oppenheimer” wreszcie trafi do standardowej oferty jednej z popularnych platform streamingowych. Warto tu podkreślić, że wcześniej był on dostępny tylko i wyłącznie po wniesieniu specjalnej opłaty. Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć? 

,,Oppenheimer” już wkrótce trafi na jedną z platform streamingowych. Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć?
Podaj dalej

,,Oppenheimer” już wkrótce trafi na jedną z platform streamingowych

Fot. Universal Pictures

,,Oppenheimer” w zeszłym roku 21 lipca zadebiutował w kinach, kradnąc serca widowni na całym świecie. Dzieło spod skrzydła Christophera Nolana to solidny pretendent do otrzymania nagrody Oscara. W kinach na całym świecie zarobił blisko miliard dolarów. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że film trafi na jedną z platform streamingowych. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie mieli okazji jeszcze zobaczyć tego dzieła kinematografii. 

Wspomniany tytuł trafi do katalogu platformy streamingowej SkyShowtime. Od 21 marca 2024 roku wszyscy użytkownicy tejże strony będą mogli bez problemu w domowym zaciszu obejrzeć doceniany przez krytyków film.  

,,Oppenheimer” to filmowa biografia Roberta Oppenheimera, wybitnego amerykańskiego fizyka, okrzykniętego mianem ojca bomby atomowej. Historia zawarta w produkcji kinowej przedstawia jego życiorys, od pracy nad Projektem Manhattan, aż po konsekwencje moralne związane z wynalezieniem broni nuklearnej.

W tytułowego Oppenheimera wcielił się Cillian Murphy – aktor znany głównie z ,,Peaky Blinders”. Oprócz niego znaleźli się tam również: Robert Doewney, Florence Pugh, Emily Blunt oraz Jr., Matt Damon

Przeczytaj również