Jurassic World - znamy datę premiery nowego filmu serii. Bohaterowie z poprzednich części wrócą na ekran?

Park Jurajski zdobył serca widzów na całym świecie. Kultowy sukces marki zaowocował powstaniem w ostatnich latach trzech kolejnych filmów z tej serii, będących pewnego rodzaju kontynuacją z nowymi bohaterami. Kilka dni temu oficjalnie zapowiedziano powrót serii, zdradzając przewidywaną datę premiery. Zainteresowani, kiedy pojawi się nowa odsłona? Czy protagoniści z poprzednich części powrócą? 

Jurassic World – znamy datę premiery nowego filmu serii. Bohaterowie z poprzednich części wrócą na ekran?
Podaj dalej

Jurassic World – znamy datę premiery nowego filmu serii

Fot. Universal Studios

Najpierw w latach 90. w kinach pojawił się Park Jurajski. Ponad dwadzieścia lat później ekranizacji doczekała się kontynuacja z nowymi bohaterami: ,,Jurassic World”. Ostatnia część nowej trylogii miała miejsce w 2022 roku. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że kolejny film w uniwersum dinozaurów wkrótce się pojawi. 

Nowy film z serii ,,Jurassic World” zapowiedziano na 2 lipca 2025 roku. Scenariusz, tak jak w przypadku oryginału z 93 roku – napisał David Koepp. 

Fot. Universal Studios

Co do samej historii: są pogłoski, że film ma być zupełnie nową historią, opowiadającą o losach zupełnie nowych postaci. Z tego względu możemy podejrzewać, że bohaterowie zarówno z oryginalnej, jak i nowej trylogii nie wrócą do nas nawet w roli drugoplanowej. 

Przeczytaj również