,,Imaginary” kontynuuje modę na przerażające, nawiedzone zabawki. Film zobaczymy w kinach na początku marca

Blumhouse Productions to studio filmowe, które nieprzerwanie od kilku lat tworzy horrory. Znajdziemy tak, chociażby klasyk, taki jak: Paranormal Activity. Mimo to do największych sukcesów firmy należy wydane całkiem niedawno ,,Five Nights at Freddy’s”. Studio nie spoczywa na laurach i już zapowiedziało kolejną produkcję. W marcu tego roku przyjdzie nam zobaczyć na wielkim ekranie ,,Imaginary” – historię o mrożącym krew w żyłach pluszowym misiu. 

,,Imaginary” kontynuuje modę na przerażające, nawiedzone zabawki. Film zobaczymy w kinach na początku marca
Podaj dalej

,,Imaginary” to kolejny film o nawiedzonej zabawce 

Fot. Blumhouse

Czasem zdaje się, że ekrany filmowe przeżyły już prawie wszystko. Widzieliśmy kilkuczęściową historię Annabelle oraz Laleczki Chucky. Ostatnio Blumhouse poza popularnym “Fnafem”, wyprodukował ,,M3GAN”- każdy z tych tytułów opierał się na nawiedzonej zabawce dla dzieci, która z jakiegoś powodu postanowiła uprzykrzyć życie domownikom. W ,,Imaginary” wcale nie będzie inaczej. Głównym antagonistą filmu jest pluszowy miś o imieniu Chauncey. 

Nowy film studia Blumhouse opowiada historię młodej dziewczynki o imieniu Alice, która wraz z rodziną wraca do domu, gdzie dorastała jej matka. W piwnicy, Alice znajduje porzuconego pluszowego misia. Między nimi tworzy się relacja, która zdaniem rodziny jest efektem wybujałej wyobraźni. Dopiero później okazuje się, że w tej znajomości, wcale nie było niczego wyimaginowanego. 

Rola reżysera filmu wpadła w ręce Jeffa Wadlowa, który już wcześniej miał przygodę ze studiem Blumhouse. To za jego sprawą wyszły takie filmy jak: Prawda czy wyzwanie oraz Wyspa Fantazji, oba filmy, choć zdołały zarobić, to nie przekonały do siebie widowni.

W filmie występują: DeWanda Wise z Jurassic World Dominion oraz Tom Payne z The Walking Dead, gdzie wcielał się w postać o pseudonimie Jezus. W rolach głównych pojawią się Taegen Burns, Pyper Braun, Veronica Falcon i Betty Buckley

,,Imaginary” planowo ma trafić na kinowe ekrany 8 marca 2024 roku. 

Przeczytaj również