Horror, który zdaje się mieć jakiś pomysł na siebie - wiemy, kiedy ,,Tarot” zadebiutuje na dużym ekranie

W ostatnim czasie w internecie pojawił się trailer nowego horroru, zatytułowany “Tarot”. Choć na pierwszy rzut oka film wydaje się czerpać z klasycznych rozwiązań tworów tego typu, to na prawie 2-minutowym zwiastunie widać, że twórcy chcą zaprezentować nam to w nowym opakowaniu. Co obecnie wiemy o “Tarocie”? 

Horror, który zdaje się mieć jakiś pomysł na siebie – wiemy, kiedy ,,Tarot” zadebiutuje na dużym ekranie
Podaj dalej

,,Tarot” – co o nim wiemy? 

Fot. Sony Pictures (Zrzut ekranu)

W ostatnim czasie ciekawym odstępem od klasycznych historii o duchach i okultyzmie był film ,,Mów do mnie” – napisany przez dwójkę youtuberów. Po zobaczeniu traileru ,,Tarota” można odnieść wrażenie, że tutaj będzie bardzo podobnie. Otrzymamy bowiem mieszankę standardowych zagrań z kartami w roli głównej. 

,,Kiedy grupa przyjaciół lekkomyślnie narusza świętą zasadę czytania Tarota – nigdy nie używaj cudzej talii – nieświadomie uwalniają niewypowiedziane zło uwięzione w przeklętych kartach. Jeden po drugim stają twarzą w twarz z losem i biorą udział w wyścigu ze śmiercią, chcąc uciec przed przyszłością przepowiadaną w ich lekturach” – czytamy w oficjalnym opisie historii ,,Tarota”. 

Klasyczną tablicę Oujia zastąpiono więc kartami, które straszyć będą głównych bohaterów. Na trailerze możemy zauważyć, że mroczne postaci z Tarota otrzymają przerażającą fizyczną wersję. 

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun horroru, który będziemy mogli obejrzeć w kinach od 10 maja 2024 roku. Czym ,,Tarot” wystraszy nas w kinach? 

Scenariusz oraz reżyserię do filmu stworzyli Spenser Cohen i Anna Halberg, zaś główne role zagrają Harriet Slater, Adain Bradley, Avantika i Jacob Batalon. 

Przeczytaj również