Film ,,The Marvels” w końcu trafił na Disney+ . Posiadacze abonamentu już od kilku dni mogą go obejrzeć

Najnowszy film Marvela w końcu trafił na Disney+, czego fani oczekiwali już od jakiegoś czasu. Obecnie wszyscy posiadacze platformy mogą zobaczyć na własne oczy najgorzej zarabiający film w historii uniwersum Marvela. 

Film ,,The Marvels” w końcu trafił na Disney+ . Posiadacze abonamentu już od kilku dni mogą go obejrzeć
Podaj dalej

Film “The Marvels” w końcu trafił na Disney+

Fot. Disney

Fani Uniwersum Marvela nie od razu wiedzieli, kiedy najnowszy film pojawi się na popularnej platformie streamingowej. Stosunkowo niedawno otrzymaliśmy oficjalne wieści w tej sprawie. Od kilku dni natomiast, wszyscy użytkownicy z abonamentem mogą w domowym zaciszu obejrzeć i sprawdzić najnowszą klapę od Marvela. 

Wspomniałem o klapie – pisząc to nie miałem na myśli osobistych preferencji. ,,The Marvels” po prostu okazał się najgorzej zarabiającym filmem w historii superbohaterskiego uniwersum. Ekranizacja historii o Kapitan Marvel nie tylko się nie sprzedała, ale i przez pewien czas była obiektem drwin ze strony fanów. Krytyka lała się od tego filmu strumieniami. 

Historia jest tu bardzo prosta. Kapitan Marvel podczas jednej ze swoich przygód przechodzi przez kosmiczny portal. Natrafia na wojowniczkę, z którą ma na pieńku. Wynik tego pojedynku przybiera nieoczekiwane konsekwencje. Moce trzech postaci splatają się ze sobą, co utrudnia im funkcjonowanie. Postaci muszą przebrnąć przez ten problem, rozwiązując go wspólnymi siłami. 

Posiadacze abonamentu Disney+, 7 lutego otrzymali możliwość obejrzenia najnowszego filmu “The Marvels”

Przeczytaj również