O tym będzie pierwszy film w Kanale Zero. Krzysztof Stanowski szykuje prawdziwą bombę

Znamy już szczegóły debiutanckiego programu w Kanale Zero, czyli jednej z najbardziej wyczekiwanych premier polskiego YouTube’a. Nowy kanał Krzysztofa Stanowskiego zacznie od prawdziwej bomby, bo twórca wystąpi w nim osobiście. Będzie to program na żywo, w którym gościem będzie sam założyciel kanału. Jak sam zadeklarował, odniesie się m.in. do wszelkich plotek i pomówień z nim związanych.

O tym będzie pierwszy film w Kanale Zero. Krzysztof Stanowski szykuje prawdziwą bombę
Podaj dalej

Kiedy i o której start pierwszego programu w Kanale Zero?

Kanał Zero rozpocznie „nadawanie” w czwartek, 1 lutego 2024 r. o godz. 20:00. Jak można wywnioskować z zapowiedzi Krzysztofa Stanowskiego, będzie to coś na kształt Hejt Parku, który współtworzył w Kanale Sportowym. Będzie to zatem program na żywo, gdzie przewidziano telefony od widzów. Pojawią się też bliżej nieokreślone „atrakcje-niespodzianki”.

kanał zero kanał sportowy krzysztof stanowski
Gwiazdą pierwszego programu Kanału Zero będzie Krzysztof Stanowski // screen YouTube / Kanał Zero

Wywiad z Krzysztofem Stanowskim w Kanale Zero przeprowadzi Przemysław Rudzki. To znany dziennikarz piłkarski, który odszedł z Kanału Sportowego po tym jak wycofał się z niego Krzysztof Stanowski, Robert Mazurek i Kamil Gapiński. Z filmu przedstawiającego kulisy powstawania Kanału Zero można wywnioskować, że to właśnie oni stanowią kręgosłup przedsięwzięcia.

O czym opowie założyciel Kanału Zero, czyli Krzysztof Stanowski?

We wpisie na platformie X, Stano zauważył, że Przemysław Rudzki zna go „ze 20 lat i twierdzi, że wyciągnie ze mnie wszystko”. Twórca Kanału Zero sugeruje, że nie będzie w tym programie dla niego tematów tabu. „Opowiem o tym, co przede mną i co za mną, odniosę się do plotek, pomówień i faktów” – pisze Stanowski. „Poznacie wszystkie szczegóły Kanału Zero. Bardzo liczę na waszą obecność!” – dodaje.

Start Kanału Zero to jedna z najbardziej wyczekiwanych inicjatyw w polskim internecie. W momencie publikacji materiału profil KZ na YouTube ma ponad pół miliona subskrybentów, bo aż 536 tys. Wielkie zainteresowanie generuje, kto będzie tworzył programy na poszczególne tematy. Wczoraj ujawniono niemal pełny skład. Z grafiki informacyjnej można wywnioskować, że zespół będzie tworzyć ponad 20 twórców.

Temat ostatnio podkręcił m.in. Robert Mazurek, który w swoim wpisie na X zapowiedział ujawnienie „największej gwiazdy” Kanału Zero. „Powiedzieć, że to będzie trzęsienie ziemi, to nic nie powiedzieć” – stwierdził. Niektórzy internauci zaczęli sugerować, że może to być tylko ironia w odpowiedzi na szereg spekulacji wokół składu redakcyjnego Kanału Zero.

https://twitter.com/wina_Mazurka/status/1752023925653914075

Przeczytaj również