Chcesz zacząć oglądać MLS, ale nie wiesz gdzie? Apple daje teraz taką możliwość - i to ze sporym rabatem

Jeśli masz ochotę zacząć oglądać mecze MLS, to właśnie jest ku temu doskonała okazja. Apple sprzedaje teraz karnet na pozostałą część sezonu 2024 o wartości 99 dolarów, za 69 dolarów (ok. 276 zł). Co ciekawe, jeśli jesteś abonentem Apple TV+, możesz otrzymać dodatkowe 10 dolarów zniżki i zapłacić za karnet jedynie 59 dolarów. Apple od czasu do czasu wprowadza podobne oferty promocyjne na przepustkę sezonową MLS, aby zwiększyć zainteresowanie pakietem transmisji sportowych.

Chcesz zacząć oglądać MLS, ale nie wiesz gdzie? Apple daje teraz taką możliwość – i to ze sporym rabatem
Podaj dalej

Karnet sezonowy MLS zapewnia dostęp do każdego meczu Major League Soccer, ale nie tylko. To także nieograniczony dostęp do dodatkowej zawartości, takiej jak szczegółowe relacje i analizy meczów. Spotkania ligowe można oglądać za pośrednictwem aplikacji Apple TV na iPhone’ach, iPadach i komputerach Mac, a także na telewizorach Smart TV, konsolach do gier i urządzeniach do strumieniowego przesyłania danych innych niż Apple.

Mecze są też dostępne w Internecie na oficjalnej stronie Apple TV oraz na urządzeniu Apple Vision Pro, jeśli posiadasz dedykowany zestaw gogli Apple do rozszerzonej rzeczywistości .

Przeczytaj również