Ruszył konkurs CyberMarket 2024

Już za niespełna miesiąc – 8 maja w Katowicach w trakcie trwania Europejskiego Kongresu Gospodarczego, odbędzie się event matchmakingowy „CyberMarket”. Organizatorem wydarzenia jest Krajowe Centrum Kompetencji Cyberbezpieczeństwa (NCC-PL) i Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A.

Ruszył konkurs CyberMarket 2024
Podaj dalej

CyberMarket będzie doskonałą okazją do spotkania i nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami oferującymi rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz CISO (CISO, czyli szef bezpieczeństwa informacji, to najwyższy rangą specjalista ds. cyberbezpieczeństwa w organizacji.), integratorami i inwestorami.

Jest to z jednej strony świetna szansa na zaprezentowanie się firm, które opracowały skuteczne rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa i chcą dotrzeć do potencjalnych klientów – dziesięć z nich będzie miało możliwość zaprezentowania ich przed publicznością i jury podczas dedykowanej sesji pitchingowej. – czytamy na stronie MC.

Z drugiej strony CISO, liderzy biznesowi, integratorzy czy inwestorzy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi i co najważniejsze – najbardziej aktualnymi nowinkami z zakresu szeroko pojętego cyberbezpieczeństwa. To także możliwość bezpośredniej rozmowy z prezentującymi swoje rozwiązania firmami. Wydarzenie w Katowicach stanowić będzie finałowy etap konkursu, podczas którego prezentowane rozwiązania zostaną ocenione przez jury. Na zwycięzcę czeka nagroda – pakiet medialny (kampania promocyjna na łamach portalu WNP.PL).

Przeczytaj również