Portfel Google dostał zupełnie nową funkcję. Osoby, które dużo latają i kinomaniacy będą zachwyceni

Ostatnia aktualizacja Portfela Google jeszcze bardziej uprościła proces gromadzenia wszystkich kart i dokumentów w jednym miejscu. Od teraz bilety do kina i karty pokładowe będą wyświetlane automatycznie po zakupie, o ile wiadomość e-mail z potwierdzeniem dotrze do skrzynki odbiorczej Gmail użytkownika. Co prawda nowa funkcjonalność Portfela Google nie działa jeszcze wszędzie, jednak to już tylko kwestia czasu, kiedy aplikacja będzie obsługiwać wszystkie sieci kin i linie lotnicze na świecie.

Portfel Google dostał zupełnie nową funkcję. Osoby, które dużo latają i kinomaniacy będą zachwyceni
Podaj dalej

Google stopniowo ulepsza Portfel, aby był bardziej użyteczny

Oprócz automatycznego dodawania karnetów i biletów Google ułatwia także zarządzanie nimi w Portfelu. Teraz większość karnetów może być ręcznie archiwizowana przez użytkowników w nowej sekcji „Zarchiwizowane przepustki”. Możesz także cofnąć archiwizację wcześniej wygasłych lub zarchiwizowanych karnetów oraz archiwizować karnety bezpośrednio z dowolnego urządzenia z systemem Wear OS.

Dodatkowo poza automatycznym dodawaniem biletów i kart pokładowych, Google w ostatnim czasie wprowadziło również inne udogodnienia. Miesiąc temu funkcje Wallet zostały rozszerzone o wsparcie dla WearOS, co oznacza, że użytkownicy smartwatchów z Androidem mogą teraz łatwiej korzystać z biletów czy kart dostępu prosto z nadgarstka. Lista wspieranych dokumentów obejmuje karty pokładowe, bilety na wydarzenia, karty członkowskie siłowni, karty lojalnościowe i wiele innych.

Przeczytaj również