"Fly Me To The Moon" będzie idealnym filmem dla zwolenników teorii spiskowych dotyczących misji Apollo 11

„Fly Me To The Moon” to nadchodzący komediodramat wyprodukowany przez Columbia Pictures i Apple, który przedstawia kulisy wysiłków pracowników NASA próbujących poprawić swój wizerunek w ramach przygotowań do misji Apollo 11 na Księżyc. Nieco ospały zwiastun szykuje widza na beztrosko i przyjemnie spędzony czas w kinie. Jednak fani teorii spiskowych oglądając film będą w szczególności ukontentowani.

„Fly Me To The Moon” będzie idealnym filmem dla zwolenników teorii spiskowych dotyczących misji Apollo 11
Podaj dalej

Scarlett Johansson wciela się w rolę Kelly Jones, ekspertkę ds. marketingu, którą NASA zatrudnia, aby poprawić marne nastroje społeczne przed niebywale trudną i niebezpieczną misją Apollo 11, której celem było pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu. Kelly otrzymuje też jedno, szczególnie trudne zadanie – ma potajemnie stworzyć, a następnie sfilmować fałszywą wersję lądowania na na Srebrnym Globie, na wypadek, gdyby misja zakończyła się niepowodzeniem.

Greg Berlanti wyreżyserował film na podstawie scenariusza Rose Gilroy. Za produkcję odpowiada Apple. W obsadzie oprócz wyżej wymienionej Scarlett Johansson są również Channing Tatum, Jim Rash, Ray Romano, Anna Garcia, Donald Elise Watkins, Noah Robbins, Colin Woodell, Nick Dillenburg, Christian Zuber i Woody Harrelson. Fly Me To The Moon pojawi się w kinach 14 lipca, prawie 55 lat po udanym zakończeniu misji Apollo 11.

Przeczytaj również