WhatsApp wprowadza na iOS ważny skrót. To świetne rozwiązanie oszczędza czas i ułatwia obsługę

Jak wspominaliśmy we wcześniejszych artykułach WhatsApp stale się rozwija pod względem funkcjonalności. Użytkownicy popularnej aplikacji na Androidzie i iOS zyskują nowe narzędzia, znacznie usprawniające korzystanie z platformy komunikacji. Co nowego pojawi się w aktualizacji WhatsApp beta dla iOS 23.24.10.71?

WhatsApp wprowadza na iOS ważny skrót. To świetne rozwiązanie oszczędza czas i ułatwia obsługę
Podaj dalej

WhatsApp stawia na nowoczesne rozwiązania i łatwość obsługi

Niedawna aktualizacja WhatsApp beta dla iOS 23.24.10.71 wprowadza skrót umożliwiający otwieranie czatów opartych na sztucznej inteligencji z poziomu karty czatów. Taka innowacja zapewnia niektórym użytkownikom łatwiejszy dostęp do chatbota opartego na Meta AI. W rezultacie ułatwia komunikację i pozwala na rozwiązywanie osobistych zapytań lub zadań.

Wiadomo, że WhatsApp bada również dodatkowe skróty, aby komfort użytkowania aplikacji był jeszcze lepszy. Nie jest tajemnicą, że użytkownicy cenią sobie funkcję udostępniania wzajemnego multimediów.

Jeśli o to chodzi, to niedawno w App Store udostępniono aktualizację WhatsApp dla iOS 24.7.75. Chociaż oficjalny dziennik zmian nie zawiera przydatnych informacji na temat nowych funkcji dostępnych w tej wersji, to odkryto, że komunikator szeroko udostępnia funkcję szybkiego otwierania biblioteki zdjęć – dla wszystkich!

Funkcja szybkiego otwierania biblioteki WhatsApp jest już dostępna w przypadku użytkowników iOS
Funkcja szybkiego otwierania biblioteki WhatsApp jest już dostępna w przypadku użytkowników iOS foto: wabetainfo

Błyskawiczne wiadomości wideo i szybki dostęp do biblioteki zdjęć

Oficjalny dziennik zmian wspomina o takich funkcjach jak możliwość nagrywania i udostępniania błyskawicznych wiadomości wideo. Jest także możliwość szybkiego przewijania filmów do przodu i do tyłu poprzez dwukrotne dotknięcie krawędzi wideo. To jednak nie wszystko jeśli chodzi o dziennik zmian w App Store.

Sprawdzone źródła potwierdzają, że WhatsApp udostępnia praktyczny skrót umożliwiający szybki dostęp do biblioteki zdjęć. Korzystający z aplikacji mogą to zrobić, naciskając dłużej przycisk dołączania na pasku czatu. W ten sposób oszczędzają czas, bo nie muszą podejmować dodatkowych czynności, by przejść do swojej biblioteki zdjęć.

Warto pamiętać, że fakt, że nie masz jeszcze tej funkcji, nie oznacza nic innego, jak fakt, że niektóre konta mogą ją otrzymać w nadchodzących tygodniach. Warto zatem śledzić zmiany na bieżąco i regularnie aktualizować aplikację w swoim urządzeniu.
Funkcja szybkiego otwierania biblioteki dostępna już w przypadku użytkowników iOS, wymaga instalacji najnowszej aktualizacji WhatsApp z App Store.

Przeczytaj również