Użytkownicy WhatsApp są zachwyceni. Mark Zuckerberg dał im funkcję, o jakiej od dawna marzyli

Popularny komunikator WhatsApp ma teraz nową funkcję. Użytkownicy komunikatora będą nią zachwyceni, bo od dawna liczyli na usprawnienia w poruszaniu się między czatami. Jakie nowe możliwości daje nowa aktualizacja, wyjaśniamy poniżej.

Użytkownicy WhatsApp są zachwyceni. Mark Zuckerberg dał im funkcję, o jakiej od dawna marzyli
Podaj dalej

Mark Zuckerberg zapowiedział funkcję komunikatora WhatsApp

WhatsApp to bardzo chętnie instalowany komunikator. Meta dba o komfort użytkowników i stale udoskonala swój produkt o szereg użytecznych funkcji.

Firmy niedawno firmy dowiedziały się o nowych funkcjonalnościach dla swoich kanałów, które pomogą im zyskać wiarygodność. Wcześniej zaś informowaliśmy o ważnych zmianach tj. skrót umożliwiający otwieranie czatów opartych na sztucznej inteligencji z poziomu karty czatów.

Ponadto komunikator szeroko udostępnia funkcję szybkiego otwierania biblioteki zdjęć i udostępniania błyskawicznych wiadomości wideo. Teraz Mark Zuckerberg zapowiedział nową funkcję dla popularnego komunikatora, która zapewni większą przejrzystość w zalewie wiadomości (za pośrednictwem WhatsAppBetaInfo ).

Użytkownicy WhatsApp od lat domagali się od twórców aplikacji ważnej opcji filtrowania. Teraz Meta uznała to za zasadną potrzebę lepszej organizacji i zarządzania rozmowami.

WhatsApp pracuje nad funkcją umożliwiającą właścicielom kanałów odpowiadanie na ich aktualizacje. Będzie ona dostępna w przyszłej aktualizacji!
WhatsApp pracuje nad funkcją  filtrów czatu. Będzie ona dostępna w przyszłej aktualizacji źródło: X/Twitter

Użytkownicy nareszcie doczekają się lepszej organizacji czatów

Nowa funkcja w aplikacji WhatsApp pozwala użytkownikom lepiej organizować czaty. Nowe filtry czatu pozwolą sortować rozmowy według różnych kryteriów. W rezultacie zarządzanie nimi stanie się efektywniejsze.

Taka innowacja obejmuje wprowadzenie filtrów i wiadomości można posortować wg opcji: „Wszystkie”, „Nieprzeczytane” i „Grupy”. Takie usprawnienie na pewno sprawi, że żadna z wiadomości nie zostanie pominięta. Filtry można bardzo łatwo aktywować za pośrednictwem listy czatów. Ponadto można tworzyć własne. Wystarczy użyć symbolu wyszukiwania i wpisać odpowiednie hasło. Kto może skorzystać z nowej funkcjonalności?

Funkcja filtrów czatu jest dostępna dla wszystkich użytkowników Androida i iOS, którzy zainstalują najnowszą aktualizację WhatsApp z App Store i Google Play Store. Jeśli jeszcze jej nie odkryłeś, to oznacza, że taka aktualizacja stopniowo trafia na urządzenia i trzeba jedynie cierpliwie czekać.

O nowej funkcji po raz pierwszy dowiedzieliśmy się od Wabetainfo.

Przeczytaj również