Nowy Android Auto wygląda obłędnie i tylko on ma taką opcję. Wyciekły pierwsze zdjęcia

Android Auto 8.2 w wersji beta jest już dostępny dla testerów. To dlatego, że Google pracuje nad kolejną produkcyjną wersją, jaka według informacji Autoevolution, ma się pojawić na początku października. Dzięki opublikowanym już zdjęciom wiemy, jak zmieni sie ulubiona aplikacja kierowców.

Nowy Android Auto wygląda obłędnie i tylko on ma taką opcję. Wyciekły pierwsze zdjęcia
Podaj dalej

Nowy Android Auto z nowym interfejsem

Wersje beta to świetny sposób, by móc zobaczyć zapowiedź tego, co nastąpi wkrótce w Android Auto, aplikacji  od Google. Ze względu na to, że nie jest to wersja pełna ci, którzy nie znają się na technologiach, powinni na razie trzymać się od niej z daleka.

Znający się na rzeczy testerzy pokazali już teraz, jak ma wyglądać nowy interfejs i jaką dostanie funkcję. Niespodzianki tu nie ma, bo od dawna mówiło się o nowym sposobie wyświetlania w postaci kafelków. Dzięki użytkownikom Reddit wiemy jednak, że można je personalizować i powiększać. To świetna funkcja, której główna konkurencja Google nie ma.

android auto coolwalk
Reddit/u/mynamesjefffffs

Coolwalk to jest to, na co wszyscy czekają

Funkcja Coolwalk pozwalająca na uruchamianie wielu aplikacji na tym samym ekranie, to najbardziej oczekiwana nowość w aplikacji Android Auto. Amerykański gigant zapowiadał jej wdrożenie latem tego roku, ale to się nie udało. Prace nad Coolwalk nadal trwają i nie ma ETA, kiedy rozpocznie się wdrażanie  te funkcji dla użytkowników.

Coolwalk nie jest niestety powiązany z aktualizacją oprogramowania, ale kod do jego uruchomienia zawarty jest w kompilacjach Android Auto. To oznacza, że Google musi jedynie go aktywować, by umożliwić wyświetlenie tej nowej świetnej funkcji użytkownikom.

Amerykański gigant wciąż udoskonala swój produkt, jak widać na zdjęciach pochodzących z testowych wersji zdobytych za pomoca zrootowanego telefonu. Szanse na to, że wdrożenie Coolwalk nastąpi w najbliższym czasie, są niewielkie.

android auto coolwalk 2
Reddit

NIE PRZEGAP

Sprawdzili jacy kierowcy jeżdżą lepiej- użytkownicy Androida czy iPhone’a. Wyniki są zaskakujące

 

Przeczytaj również