Kolejna popularna aplikacja trafia na Android Auto. Ta wiadomość ucieszy kierowców

W związku z tym, że rośnie liczba samochodów wyposażonych w Android Auto, coraz więcej twórców aplikacji chce wykorzystać ten fakt i dotrzeć do większej ilości użytkowników. Według Google już ponad 10 milionów kierowców posiada dostęp do bezprzewodowego Androida w samochodzie.

Kolejna popularna aplikacja trafia na Android Auto. Ta wiadomość ucieszy kierowców
Podaj dalej

Nowa aplikacja jest już dostępna w Android Auto

O tym, że Soundcloud pracuje nad aplikacją na Android Auto mówiło się od jakiegoś czasu. Firma jednak nigdy nie podała żadnego terminu wprowadzenia aplikacji.

Wsparcie Android Auto wdrożono dla pierwszych użytkowników prawie miesiąc temu i wygląda na to, że Soundcloud jest już dostępny dla większości użytkowników. Najnowsza wersja na  jest dostępna w sklepie Google Play.

Aplikacja oferuje te same świetne funkcje, jakie posiadasz w wersji mobilnej. W związku z tym, możesz posłuchać swoich ulubionych kawałków i sterować odtwarzaniem bezpośrednio z auta.

Z nieznanych przyczyn może zdarzyć się tak, że Soundcloud będzie wymagał ręcznego uruchomienia aby pojawił się w samochodzie. Dlatego zajrzyj do listy dostępnych aplikacji i upewnij się, że Soundcloud jest aktywowany.

nowa aplikacja na android auto
www.jeffreyhumble.com

Soundcloud w samochodzie to wersja, która wymaga dopracowania

Aplikacja Soundcloud wymaga jeszcze poprawek, bo na dziś nie posiada jeszcze wszystkich funkcji. Użytkownicy redddit piszą, że aplikacja nie zawsze zapamiętuje utwór jakiego słuchałeś zanim wyłączyłeś silnik.

W związku z tym, nie potrafi wznowić odtwarzania, po ponownym uruchomieniu samochodu, tak jak to robi np. Spotify.

Bardzo ważna funkcja Google Maps w tajemniczy sposób znika. Obejście problemu jest niezbyt wygodne

 

Przeczytaj również